W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Scott Ian i Charlie Benante o następnych koncertach Wielkiej Czwórki
dodane 16.01.2023 13:14:04 przez: Dudrix
wyświetleń: 2368
W 2010 roku odbyła się pierwsza i jedyna do tej pory trasa Wielkiej Czwórki, czyli Metallica, Slayer, Megadeth i Anthrax. Od tamtej pory fani zadają sobie pytanie czy jeszcze kiedyś zobaczymy te cztery zespoły na jednej scenie.Magazyn Metal Edge zapytał o to Scotta Iana i Charliego Benante (Anthrax).

Scott: Charlie zapyta o to Larsa w sierpniu, gdy będzie ich supportował z Panterą (śmiech)

Charlie: Widziałem, że Mustaine wypowiadał się ostatnio na ten temat. Nie wiem. Metallica chyba teraz tego nie potrzebuje. Mają dużo zaplanowe na najbliższe dwa lata.

Scott: Sprawy mają się tak: Metallica ogłosiła trasę na 2023 i 2024. Patrzyłem tak na te daty i zastanawiałem się "Ciekawe czy jeśli w tym samym mieście jednego wieczoru supportem jest Pantera a drugiego Five Fingers Death Punch to ludzie tłumnie przyjdą na Panterę a drugiego wieczoru nikt się nie pojawi?". Ale zacząłem się zastanawiać - "Chwila, mogli by to nawet ogłosić "Wieczór z Metalliką, bez supportów a i tak wyprzedaliby obdywa wieczory." Nie ma znaczenia kto jest supportem. Oni nie potrzebują dodatkowych zespołów. Robią to, żeby ucznić z tego duże wydarzenie. Jeśli Wielka Czwórka ma jeszcze kiedyś się wydarzyć to na pewno nie będzie to przed 2025. Więc poczekajcie i zapytajcie mnie o to w 2025 (śmiech)

Dudrix


Waszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Krys
18.01.2023 09:20:42
O  IP: 195.150.24.4
Moim zdaniem szanse na BIG 4 cz. 2 są żadne.
Tak jak napisał Pan Scott: MA ma plany co najmniej 2 lata do przodu, lubią podążać nowymi ścieżkami, itp. Ponadto Slayer jakiś czas temu zakończył swoją działalność więc nie sądzę że aktywują cała machinerię związaną z funkcjonowaniem zespołu tylko po to żeby zagrać kilka koncertów.
Byłem na Big 4 w Warszawie, było super i taki koncert na pewno wypełniłby każdy stadion i każda przestrzeń.

P.S. Poza tym byłby to kolejny pretekst dla Pana Davida "Ścisk Dupy" Mustaina do wywlekania 15 razy zamkniętej dla wszystkich innych historii sprzed 40 lat :-)
OVERKILL.pl © 2000 - 2023
KOD: Marcin Nowak