W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Take U On A Ride – nowa EPka Infectious Grooves w składzie z Robem Trujillo
dodane 03.11.2020 01:00:12 przez: No Leaf Clover
wyświetleń: 1890
Po kilku czasowych perturbacjach zapowiadana na marzec 2020 roku EPka wreszcie pojawiła się (na chwilę) na rynku. Cztery kompozycje, które złożyły się na płytę zostały wydane na potrzeby tegorocznego święta stacjonarnych sklepów muzycznych – Record Store Day. Robert zrobił sobie przyjemny urodzinowy prezent.
Właśnie w marcu br. pojawiła się pierwsza zapowiedź tego specjalnego wydawnictwa, które miało być dostępne w sprzedaży z okazji kwietniowego RSD. Światowa sytuacja pandemiczna mocno te plany zweryfikowała i kolejnym miesiącem był czerwiec 2020… z którego także nic nie wyszło. Koniec końców epka miała premierę w czasie niedawnych urodzin Roberta.

Funk metalowa supergrupa Infectious Grooves wydała specjalny zestaw utworów. Całość ukazała się na pomarańczowym, przezroczystym dwunastocalowym winylu o prędkości 45 obr/min, jako ekskluzywna propozycja na tegoroczny Record Store Day. Na krążku znalazły się trzy niewydane dotąd kompozycje, całość zamyka zaś całkowicie nowy utwór nagrany specjalnie na tę płytę. To pierwsza nawa kompozycja zespołu od dobrych kilku lat. Zestaw numerów prezentuje się następująco: Funny Farm, Now You're Gonna Get It i What Goes Up zostały skomponowane w 1995 roku, czyli w połowie trwania ich wczesnej kariery (1991 – 2000). Natomiast Take You On A Ride to zupełnie nowa, premierowa kompozycja.Skład:
Mike Muir – śpiew
Robert Trujillo – bas, gitara, klawisze
Dean Pleasants – gitara
Jim Martin – gitara
Adam Siegel – gitara
Brooks Wackerman – perkusja- Funny Farm – gotowy utwór, nagrany w 1995 roku i zremasterowany na potrzeby epki;
- Now You're Gonna Get It oraz What Goes Up – niedokończone pomysły z roku 1995, teraz dopracowane i nagrane na nowo;
- Take You On A Ride – premierowy utwór, nad którym prace trwały w 2019 roku.


Materiał został zarejestrowany w Supreme Studios w Kalifornii pod czujnym okiem i uchem Johna Spikera. Nakład limitowany: 1500 sztuk. Robert oprócz roli basisty, gitarzysty i klawiszowca jest także współproducentem oraz tym, który sfinansował wydanie epki.
Końcówka 2019 roku: Robert i John Spiker majstrują w Supreme Studios
Marios
No Leaf Clover

Overkill.pl

Waszym zdaniem
komentarzy: 2
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Szym-w
03.11.2020 19:23:36
O  IP: 0.0.0.77
Z innej beczki: na pracy zdalnej lubię sobie puścić Metallike na YT w tle (i zrobić drina) i po któreś godzinie wskoczyły mi nowe kawałki z orkiestrą symfoniczną. Przerabia to Ben Zimmermann na swoim kanale - z nudów można zajrzeć. Pozdrawiam
Marios
03.11.2020 12:46:49
O  IP: 0.0.0.159
OVERKILL.pl © 2000 - 2023
KOD: Marcin Nowak