W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Tye Trujillo i jego droga do sławy [reupload]
dodane 08.05.2021 19:24:28 przez: Marios
wyświetleń: 4475
W 2017 roku na część trasy koncertowej po Ameryce Południowej panowie z zespołu Korn zabrali 12-letniego jegomościa. Krótki dokument o synu Roberta Trujillo i jego ówczesnej przygodzie na trasie wraca na YouTube. 15-minutowy film pokazuje drogę, jaką musiał pokonać Tye, by móc występować z wielką gwiazdą, jaką jest Korn.


Reżyserem filmu jest Sébastien Paquet, a w rolę narratora wcielił się sam ojciec - Rob Trujillo. Zachęcam do przypomnienia sobie perypetii ówczesnego lidera The Helmets.Marios
Overkill.pl

Waszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
koynrad
09.05.2021 10:50:06
O  IP: 0.0.0.195
Tye ma predyspozycje by stać się świetnym basistą sesyjnym,studyjnym, może jakimś muzykiem na wynajem? Nie wiem czy przy tym rozgłosie co ma teraz przez Roba jest wstanie zbudować zespół który swoimi dokonaniami zbudował by silną pozycję na rynku wśród fanów, bo teraz zawsze będzie traktowany jako syn Roba tego z Mety, dzięki któremu pojawił się szerzej w światku muzycznym.

Może być mu ciężko zbudować świetny zespół od zera aby sprostać oczekiwaniom jakie teraz mogą się przed nim pojawić ale nie jest to nie możliwe.

W tym dokumencie gdy Rob nie jest wśród członków zespołu jakoś tak czuje się pewniej, nie jest niczym skrempowany widać też że ma dobrą relację z synem. Ale sam Tye wydaje się zestrsowany zresztą na tym nagraniu ma ze 12 lat? Kto by nie był.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak