W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
W telegraficznym skrócie
dodane 01.01.2004 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 1599
Damaged Switzerland oficjalny Fan Club Metalliki ze Szwajcarii organizuje całonocne party tuż po koncercie, jaki zespół zagra tam 18 czerwca.


Metallica aftershow party
Piątek, 18 czerwiec 2004
Abart Music Club
Manessestrasse 170, 8045 Zürich, SwitzerlandThe Italian Metallibashers włoski oficjalny chapter Metalliki organizuje międzynarodowy zlot fanów na dzień przed planowanym koncertem zespołu w Padvie. Zlot ma mieć miejsce 28 czerwca (koncert 29 czerwca). Jednym z punktów programu jest dwu i pół godzinny koncert, uważanego za oficjalnego włoskiego cover bandu Metalliki, kapeli Orion .

Country Star Pub
Via Garibaldi 9
Albignasego
Padova
Włochy


Kirk Hammett został uznany za najlepszego gitarzystę podczas ceremonii rozdania nagród California Music Awards. Uroczystość odbyła się ona 6 czerwca w Oakland, w Kalifornii. Natomiast brytyjskie pismo Metal Hammer rozdało w Londynie swoje doroczne nagrody. Metallica zwyciężyła w kategorii "Najlepszy Wykonawca Zagraniczny", Slayer w kategorii "Najlepszy Wykonawca Koncertowy", zaś Iron Maiden w kategorii "Najlepszy Wykonawca Brytyjski".


Babcia Kirka, pani Baleriana Oyao , skończyła właśnie 102 lata. Jej zdjęcia, krótki wywiad oraz historia życia ukazały się w dzisiejszym The Gilroy Dispatch . Jest jedną z najstarszych mieszkanek Kalifornii.

Jak sama mówi zdarza się jej bywać na koncertach wnuka: " He is pretty good" .
Pochodzi z Siquijor, małej wyspy na Filipinach, skąd przeniosła się na Hawaje w wieku 18 lat w poszukiwaniu pracy. Pracowała na plantacjach. Poznała tam przyszłego męża, z którym przeniosła się do San Francisco. Miała czterech synów (jeden zmarł w wieku dziesięciu lat) i córkę, uwielbia podróże - głównie do kasyna w Reno (mistrzyni blackjacka). Jak podkreśla jej opiekunka, jest to wciąż kobieta niezależna, żywa i energiczna, pomimo iż porusza się na wózku.Pojawiły się dwa kolejne zwiastuny dokumentu "Get Thrashed". Pierwszy to wypowiedź muzyków Death Angel na temat ich występach w ramach "Clash of the Titans" U.S. Tour w 1991, drugi jest zapisem wypowiedzi muzyków z Heathen i Exodus na temat odejścia Kirka z Exodusa do Metalliki. Oba zwiazstuny w dziale media strony Get Thrashed .


Mark Putterford napisał drugą książkę o Metallice - "Metallica Talking" . - zawiera wypowiedzi zespołu z kilku ostatnich lat. Pozycja ma się ukazać 14 lipca, można ją zamawiać poprzez HMV.co.uk . Pierwsza książka autora to "Metallica: In Their Own Words".


Gitarzysta Dream Evil - Fredrik Nordström - będący również producentem albumów takich kapel jak In Flames, HAmmerfall, Dimmu Borgir czy The Haunted, wypowiedział się dla "The Classic Metal Show" o produkcji St. Anger.

"słyszałem jedną piosenkę w radiu, i nie zachęciła mnie ona do kupna albumu. Właściwie to zniechęciła. Nie jestem fanem produkcji Bob Rocka, nie na tym albumie. Myślę, że próbował powrócić do korzeni, brzmienie prosto z prób, ale gdzieś się pomylił. Myślę, że część ludzi kocha ten album, a część go nienawidzi. Jestem jednym z tych co kochają Black Album. Piosenka [St. Anger], którą słyszałem, była całkiem szybka, ale moja reakcja była typu: "O nie" .

Zainteresowanych wyjazdem na koncert do Pragi zapraszam na forum do tematu MetallicA ::: Praha ::: 01.07.2004.
Do 9 lipca możecie co tydzień oglądać WEBISODES - krókie urywki dokumentu "Metallica: Some Kind Of Monster" - bardzo przydatny do tego będzie Some Kind Of Monster player . Polecam !!
WEBISODES 01 - kłótnia Jamesa i Larsa
WEBISODES 02 - przesłuchanie Roberta - "Battery"
WEBISODES 03 - oczekiwanie na Jamesa
WEBISODES 04 - James po rehabilitacji odbiera córkę ze szkoły
WEBISODES 05 - Kolejna kłótnia Larsa i Jamesa

Live Metallica zamieściła już bootleg z Chorzowa - w poniższych pdf'ach wersje okładki do wydrukowania.

Booklet US ,
Booklet A4

Tray US ,
Tray A4

CD US ,
CD A4

ToMek 'Cause We're Metallica
AeroMetWaszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak