W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
W telegraficznym skrócie
dodane 01.01.2004 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 1424
Zakończyła się ostatnia już trasa po Europie promująca album St. Anger. Ostatni koncert miał miejsce 4 lipca w Reykjaviku. Do połowy sierpnia Metallica udaje się na zasłużony odpoczynek - 16 VIII pierwszy, z już zaplanowanych dwudziestu pięciu, koncert w St. Paul w USA. Kolejne występy są na bieżąco dodawane. Początkiem przyszłego roku Metallica wchodzi do studia na nagranie kolejnego albumu. Kolejnych występów w Europie możemy spodziewać się najwcześniej końcem 2005 roku.

James Hetfield ostatni udzielił wywiadu dla Jima Farbera z New York Daily News na temat zbliżającej się premiery SKOM. Poniżej fragmenty:

"Są tu niezwykle wstydliwe momenty, fragmenty, w których chciałbym, aby mnie nie było. Ale zarządzanie tym, co miało się tu znaleźć nie należało do mnie. Zdolność do kontrolowania swoich uczuć nie znaczy, że jesteś mięczakiem. Poznanie jak pracuje twój umysł jest dobre. Jeśli bolą cię stopy idziesz do lekarza, jeśli jest coś nie tak z głową udajesz się do terapeuty. To proste."


Z kolei Kirk Hammett dla magazynu Time powiedział, iż ciągle czuje się poruszony kilkoma scenami z dokumentu SKOM, np. tą, w której oferują nowemu basiście - Robowi Trujillo - milion dolarów. Kirk żałuje, iż "spędził tak mało czasu w dziale obróbki", pomimo iż zdaje sobie sprawę, że takie majsterkowanie zraniłoby film.
"Głęboko filozoficzne przesłanie filmu jest takie, iż kiedy masz problemy z ludźmi, których kochasz nie możesz się poddać. Musisz być do końca szczery i przejść przez to. Ten film być może pomoże mnóstwu ludziom, dlatego muszę przejść przez to, iż będą uważany za palanta. Jestem gotów się tak poświęcić."
Członkowie MetClubu mogą już zamawiać książkę "So What! The Good, the Mad and the Ugly" oraz EP-kę "Some Kind Of Monster". Oficjalne daty wydania to odpowiednio 17 sierpień i 13 czerwiec. Także do domów MetClubersów lada dzień dotrze kolejne wydanie magazynu "So What".
Na falach Fuse TV w ramach programu Daily Download w dniu 9 lipca między godziną 0:00 a 1:00 naszego czasu pojawi się James i Lars. Powtórka cztery godziny później.

Po tym linkiem znajduje się strumieniowe video (do oglądania na żywo) z występu Metalliki na tegorocznym Download Festival. Widzimy w nim wejście na scenę oraz Battery z Davem Lombardo ze Slayera i For Whom the Bell Tolls z Joey Jordisonem ze Slipknota. Pod tym linkiem znajdowało sie video Enter Sandman z tego koncertu, jednak z powodu przeciążenia serwera zostało ono zdjęte. Być może niedługo znów się pojawi.RODRIGO Y GABRIELA - duet Rodrigo Sanchez oraz Gabriela Quintero z Meksyku zamierza wydać akustyczną płytę w kawalkami Metalliki. Tutaj możecie posłuchać akustycznej wersji Orion w ich wykonaniu. Album ten nie byłby pierwszym akustycznym graniem znanych kawałków w ich wykonaniu.

Do 9 lipca możecie co tydzień oglądać WEBISODES - krótkie urywki dokumentu "Metallica: Some Kind Of Monster" - bardzo przydatny do tego będzie Some Kind Of Monster player . Polecam !!
WEBISODES 01 - kłótnia Jamesa i Larsa
WEBISODES 02 - przesłuchanie Roberta - "Battery"
WEBISODES 03 - oczekiwanie na Jamesa
WEBISODES 04 - James po rehabilitacji odbiera córkę ze szkoły
WEBISODES 05 - Kolejna kłótnia Larsa i Jamesa
WEBISODES 06 - Prace nad Frantikiem
WEBISODES 07 - Prace nad Some Kind Of Monster
WEBISODES 08 - Prace nad teledyskiem St. Anger NEW !!!

ToMek 'Cause We're Metallica
AeroMet


Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak