W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
W telegraficznym skrócie
dodane 01.01.2004 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 1275
Oficjalna strona zespołu przygotowała ankietę, w której chce sprawdzić częstotliwość wejść do kolejnych podstron. Biorąc udział w ankiecie można wygrać główną nagrodę - 50$ na zakupy w Met sklepie, bądź też dwie drugie nagrody po 25$. Czas trwania - do 27 października. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w losowaniu nagród jest zapisanie się do Mailing List.

Po ostatnim koncercie Metalliki w Rutherford (22 październik) wokalista UGLY KID JOE oraz MEDICATION - Whitfield Crane został przyuważony w towarzystwie Czterech Jeźdźców w hotelu Maritime.

Jak podaje Helen Kinsella z Independent.co.uk Fani Metalliki zostali oskarżeni o wyczerpanie nakładu pączków [donuts] w Quebec. Wielosmakowe pączki są niejako atrakcją tego miasteczka. Nic dziwnego, iż dwa oncert zespołu w tym mieście jeszcze bardziej ucieszyły sprzedających. Quebec znane jest jednak także z miłości do ciężkiego grania - stąd też pochodzi nieoficjalna nazwa - La Capitale du Métal .

Na stronie radia Hard Drive z Bostonu można usłyszeć wywiad z Metallicą (regularnie powtarzany).

PREMIERA PŁYTY SHAHID, zespołu należącego do Noisenation. 23 Października 2004 roku do sklepów trafiła debiutancka płyta formacji SHAHID - SUMUD. Dystrybucją zajmie się firma Pomaton EMI. Pierwszym singlem, który już trafił do rozgłośni radiowych jest utwór "Świadek" nagrany wspólnie z Glacą i Magikiem ze Sweet Noise. Wiecej informacji na
Shahid-project.com

Niektórzy overkillowcy poznali już Kamila, wokalistę SHAHID, oraz widzieli ten zespół podczas tegorocznego Przystanku Woodstock, a już 4 listopada po koncercie w Stodole następne spotkanie z zespołem -
zapraszam ;-)

ToMek 'Cause We're Metallica
AeroMetWaszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak