W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
W telegraficznym skrócie
dodane 28.12.2004 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 1642
Oficjalna strona zespołu w ramach świątecznego prezentu przygotowała kolejną szatę graficzną. Do grona:St. Anger, And Justice, Pushead, Load/ReLoad, Master Of Puppets, Black oraz Ride The Lightning dołączył Kill'em All . Wkrótce mają pojawić się kolejne skiny (Garage Inc. ?)Tutaj możecie wsiąć udział w konkursie, w którym do wygrania są cztery sztuki ukazującego się w przyszłym roku DVD "Some Kind Of Monster". Jedyne co trzeba zrobić to odpowiedzieć na pytanie: "Jak nazywają się dwaj reżyserzy dokumentu" . Na odpowiedzi macie czas do 31 stycznia 2005 roku. Konkurs przeprowadza witryna icChesireOnline .

W końcu ogłoszona została data wydania przez firmę Stevenson Entertainment Group figurek Metallica Master of Puppets SMITI Playset . Całość, wraz ze sceną, flagą oraz instrumentami, jest limitowana, a kosztuje 29,99$. Stevenson Entertainment Group ma licencję na produkcję oficjalnych gadżetów od 2001 roku. Zamówienia można składać tutaj .
Skoro o figurkach mowa to przypomne, iż
Entertainment Earth zamieścił jakiś czas temu informacje o dwóch zbliżających się projektach autorstwa Pusheada. Statuetki "Sad But True" oraz "Eye See Your Skull" będą dostępne w sprzedaży również w styczniu i będą obok "Damage Inc." (także w wersji fluorescencyjnej) oraz "Damaged Pirate" (także w wersji fluorescencyjnej) kolejnymi gadżetami z tej serii. Cena - 17.99 $. Na stronie zamówić można także statuetkę James Bobble Head (15.99$). To chyba wszystkie istniejące obecnie tego typu gadżety.W zbliżającym się 25 numerze magazynu Guitar World znajdzie się m.in. wywiad z Metalliką oraz przypomnienie niegdysiejszego spotkania Jamesa Hetfielda z gitarzystą Black Sabbath Tonym Iommi. Numer ukaże się 28 grudnia.


Witryna Shoutweb.com przeprowadziła wśród metalowych i rockowych muzyków ankietę na dziesięć najlepszych albumów mijającego roku. Wśród różnych odpowiedzi znalazła się poniższa:


Jukka Nevalainen (NIGHTWISH)


05. METALLICA - "Metallica"


ToMek 'Cause We're Metallica
AeroMet


Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak