W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
W telegraficznym skrócie 11/2014
dodane 16.03.2014 11:46:09 przez: DanielZywy
wyświetleń: 3233
- Lars Ulrich, znany z zainteresowania światem filmu, pojawił się na premierze filmu "Need For Speed", a do tego przeprowadził wywiad z reżyserem Scottem Waughem oraz Aaronem Paulem, aktorem, odgrywającym główną rolę we wspomnianym obrazie. Rozmowę możecie przeczytać na venturebeat.com.


- Dla przypomnienia, 16 maja 2014 odbędzie się druga impreza z cyklu Metallica Night podczas meczu baseballowego pomiędzy SF Giants a Miami Marlins. Zespół, tak jak w poprzednim roku, zagra hymn oraz rozpocznie mecz. Więcej na loudwire.com.- Na stronie longislandpress.com możecie przeczytać artykuł na temat występów Jima Breuera. Komik wspomina w nim spotkanie Jamesa z wykładowczynią Biblii, która po usłyszeniu w jakim zespole gra Hetfield powiedziała: "Przykro mi, ale zawsze modliłam się o to, by mój syn nigdy nie słuchał Metalliki." James na to: "Może gdybyś wiedziała, czemu Twój syn nas słucha, nie musiałabyś się tyle modlić." ;)- Witryna fastcodesign prezentuje 9 artystów post-internetowych, których powinniśmy znać. Jeden z nich CONOR BACKMAN stworzył coś takiego:- Utwór "Worship" z płyty "Bless Off" zespołu the Shrine jest określany mianem kuzyna "Whiplash" Metalliki, jak można przeczytać w recenzji na stronie avclub.com.- Berliński kwintet, Space Chaser, czerpie inspiracje z thrash metalu lat osiemdziesiątych, głównie od Metalliki, Anthrax czy Agent Steel. Więcej o zespole na hangout.altsounds.com.- Zespół Godsmack wszsedł do studia w celu nagrania swojego szóstego albumu, który ma się ukazać pod koniec 2014 roku, jak podaje blabbermouth.net. Jak powiedział wokalista Sully Erna, nie są zespołem tak popowym, jak np. Aerosmith, ale nie są też tak mroczni i metalowi, jak Slipknot czy Metallica. Tak właściwie to są czymś pomiędzy.- W krótkiej recenzji płyty "Generation Nothing" zespołu Metal Church, która pojawiła się na stronie washingtonpost.com, można się dowiedzieć, że przywołuje ona ducha takich zespołów jak Metallica, Anthrax czy Flotsam and Jetsam.- Na defendingbigd.com znajdziecie video z pożegnania hokeisty Mike'a Modano. W tle można usłyszeć "Nothing Else Matters".- Pozostając w klimacie "NEM" pod tym linkiem znajdziecie wersję zagraną przez Maori.

- Strona irishcentral podaje listę 10 celtyckich utworów rockowych, z którymi powinniśmy się zapoznać, a wśród nich "Whiskey in the Jar", zagrane przez Thin Lizzy, który scoverowała i spopularyzowała Metallica.- Znacie zespół Orphaned Land? Na stronie tonedeaf.com.au możecie przeczytać wywiad z grupą, która określana jest mianem Metalliki Bliskiego Wschodu.- Wendy Dio wspomina, iż Metallica dzwoniła do niej, kiedy dowiedzieli się o możliwości udziału w nagrywaniu tribute albumu w hołdzie Dio. Płyta "This Is Your Life" ukaże się 1 kwietnia 2014.- A na stronie biobiochile.cl znajdziecie akustyczny cover "Sad But True" wykonywany przez Gepe.- Czy rock'n'roll kojarzy się z dobrą edukacją? Na stronie fwweekly.com ukazał się artykuł o South Hills High School w Fort Worth, gdzie uczniowie grają utwory takich zespołów jak Metallica, Slayer czy System of a Down.

- O Larsie mówiono na SXSW, podczas panelu Love the Art, Fuck the Artist, jak podaje austinchronicle.com.

- Zespół Sabaton na bonusowym krążku do płyty "Heroes", która ukaże się 16 maja 2014 roku, umieści cover "For Whom The Bell Tolls". Członkowie grupy mówią: "Wszyscy jesteśmy starymi fanami Metalliki. Wybór utworu był trudny, ale wszyscy na ten się zgodziliśmy. W dodatku "For Whom The Bell Tolls" był pierwszym heavy metalowym utworem, jaki Par kiedykolwiek wykonał na scenie." Więcej na blabbermouth.net.- Na ultimateclassicrock.com tym razem można głosować na "Enter Sandman" vs "Kickstart My Heart" Motley Crue.

- Metallica przypomina na swoim profilu na Facebooku, to my też :)DanielZywy

overkill.pl

Waszym zdaniem
komentarzy: 3
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
a7xsz
16.03.2014 17:27:43
O  IP: 164.127.137.84
Sie nie moge doczekać na Godsmack
Cybe
16.03.2014 16:18:22
O  IP: 89.68.207.247
Wole oryginalnego "blaszanego gościa"
=]
god bless Ozzy.
DanielZywy
16.03.2014 11:50:09
O  IP: 83.6.75.155
I kolejny telegraf gotowy. Dzisiaj trochę wcześniej, ale po wczorajszej wichurze i ciągłych problemach z elektrycznością i internetem wolałem umieścić go na stronie już teraz.

Miłego kolejnego tygodnia. Metallica rozpoczyna trasę po Ameryce Południowej, czekamy na NEW SONG.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak