W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
W telegraficznym skrócie 15/2014
dodane 13.04.2014 12:02:10 przez: DanielZywy
wyświetleń: 3300
- Paul Stanley (KISS) w wywiadzie dla magazynu Steppin' Out, który możecie znaleźć na blabbermouth.net nawiązuje do faktu, iż Rob Trujillo był w Metallice tylko przez 7 lat w momencie wejścia zespołu do Rock And Roll Hall Of Fame.
- Również na blabbermouth.net gitarzysta/wokalista zespołu Ektomorf, Zoltán Farkas, mówi, że zespołami, które miały wpływ na twórczość zespołu były Metallica oraz Soulfly.- Legendarny producent muzyczny, Toby Wright, w długim wywiadzie, który możecie znaleźć na bravewords.com opowiada m.in. o pracy z Metallicą nad "... And Justice For All" oraz o tym, co stało się z basem na tej płycie.- Recenzje płyty "Ronnie James Dio: This Is Your Life" można przeczytać na somethingelsereviews.com oraz gulfnews.com.- Flemming Rasmussen odwiedził Rock And Roll Hall Of Fame, jak informuje examiner.com. Na stronie znalazł się wywiad, w którym opowiada on m.in. o współpracy z Metallicą.

- Na ostlendingen.no pojawiło się info o norwesjkiej kucharce, Cathrine Naess, która już 5 razy gotowała dla Metalliki, gdy zespół przebywał w tym kraju, a w tym roku zrobi to po raz kolejny.

 


- Na loudountimes.com przeczytacie, że muzyka Metalliki dobrze wpływa na winorośl :)

- Według artistdirect.com utwór "Cry Of Achilles" kapeli Alter Bridge to połączenie Metalliki oraz Led Zeppelin. Oceńcie sami.- Jak podaje blabbermouth.net album "This Is Your Life" w pierwszym tygodniu sprzedaży w USA osiągnął pozycję 20. na The Billboard 200 chart.

- Poniżej Mac DeMarco i Enter Sandman + My Kind of Woman.- Na bustle.com lista zespołów oraz utworów, wykorzystywanych na torturach przez CIA. wśród nich "Enter Sandman".- Strona austinchronicle.com przypomina, że minęło już 15 lat od czasu konfliktu z Napsterem.- Na huffingtonpost.com 10 najlepszych występów w historii Hall Of Fame. Nie mogło zabraknąć Metalliki.- A na koniec 30 utworów w minutę. Enjoy! :)DanielZywy

overkill.pl

Waszym zdaniem
komentarzy: 42
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
NIKT
17.04.2014 17:33:28
O  IP: 81.190.113.215
MisQot_Alco
Nie chodziło mi o stopień ekspresji a o szczerość;) Również pozdrawiam.
MisQot_Alco
17.04.2014 11:31:30
O  IP: 193.43.77.109
NIKT:

Dosadnie?

heh, ja tu napisałem jak w pracy dyplomowej. Jakbym napisał po swojemu, to by mie ToMek na zbity pysk stąd pogonił ;-)

Przecież to co pisze to oczywiste oczywistości dla każdego człowieka o niespranym przez tolerastów mózgu.

Pozdro.
Mitch
16.04.2014 20:46:36
O  IP: 159.205.123.134
Marmetal

A upada z wielu powodów. Przede wszystkim społeczeństwo się starzeje, poprzez niższą liczbę urodzeń w porównaniu do ostatnich 20 lat, kiedyś małżeństwo z trójką albo czwórką dzieci było na porządku dziennym zaś dzisiaj taka rodzina uchodzi za wielodzietną, a przeciętna liczba dzieci w rodzinie to góra dwójka, przynajmniej tak wynika z tego co widzę. Co do muzłumanów, wyobraź sobie co to będzie, gdy o zgrozo Turcja przystąpi do unii. Tyle co 2 lata temu byłem w Berlinie na wakacjach to już za cholery nie mogłem odróżnić który to turas a który to cygan, pełno tam jednego i drugiego w dodatku mnożą się jak króliki. Mam tylko nadzieję, że nie dożyję czasów kiedy zaczną budować u nas meczety, skini by się na coś wreszcie przydali.
Zorro
16.04.2014 14:56:37
O  IP: 178.167.247.188
No to panowie pojechaliście ostro. Niech każdy żyje w Europie ale niech respektuje jej prawa, jeżdżąc do krajów respektuję ich kulturę ale tego samego oczekuję w zamian. Albo jesteś gościem i zachowujesz się jak gość a potem być może i współgospodarz albo drzwi otwarte. Jednak jak widać niektórym by się przydał porządny kop w dupę i wypad z chaty. Niestety rządzący nami politycy wolą udawać że problemu nie ma, są zbyt miękcy. Jak ludzie nie wyjdą na ulice i nie powiedzą dość to się to źle skończy. Pytanie brzmi: Czy kiedykolwiek wyjdą?
Marmetal
16.04.2014 11:11:27
O  IP: 83.28.87.45
Mnie też się bardzo nie podoba zatrważająca ekspansja Muzułmanów na nasz Stary Kontynent, to wręcz dołujące jak Europa powoli upada...
NIKT
15.04.2014 18:16:19
O  IP: 81.190.113.215
MisQot_Alco
Dosadnie jak z działa o grubym kalibrze ale taka jest prawda.
MisQot_Alco
15.04.2014 11:08:58
O  IP: 193.43.77.109
EGON:

Po pierwsze primo - przeszkadzają mi, bo burzą naturalny porzadek polegający na tym, że dwójka ludzi chcących być razem albo sobie żyje "na gębę" (wolność bez benefitów ze strony państwa), albo się pobiera formalnie i ma benefity, będące jakimś wsparciem w stworzeniu i utrzymaniu rodziny. Ergo - małżeństwo > rodzina > kobieta i mężczyzna. Wyłącznie.

Po drugie primo - gadanie że związki partnerskie dotyczą rzekomo głównie par odmiennych płciowo to element rozmiękczania ew. oporu społeczeństwa. Rzeczywistość skrzeczy i korzystają z tego wygodnego (podatki!) rozwiązania głownie pederaści i lesbijki. System w większości krajów jest tak dziurawy, że heteroseksualnej patologii i tak nie opłaca się formalizować w żadne sposób związków - vide samotny rodzic i pomoc socjalna. Homosie z natury rzeczy nie są w stanie mieć dzieci, więc szukają innych dróg uzyskania benefitu (wspólne opodatkowanie etc.).

Po trzecie primo - wymyślanie związków partnerskich to element rozmiękczania kwestii fundamentalnych z cywilizacyjnego punktu widzenia. Szeroko zresztą zakrojonych w naszym kręgu kulturowym - gigantyczne, niewspółmierne do rzeczywistej ich liczebności w społeczeństwie wpływy zyskali pogrobowcy marksizmu, podobnie jak 100 lat temu inicjujący walkę klas - kiedyś robotników z burżuazją, dziś mniejszości seksualnych (mówiąc wprost wypaczonych wykolejeńców) - z "normalsami".

Gender, agresywny feminizm, inwazja LGBTQ, antytolerancyjna i totalniacka poprawność polityczna pozwalająca na bezkarne poniżanie symboli religijnych (niemal wyłącznie chrzescijańskich) przy całkowitej pobłażliwości i wręcz promocji dla najdziwniejszych, wciąż klasyfikowanych medycznie zboczeń seksualnych - oto co się proponuje spolęczeństwom Zachodu.

Efekty widać jak na dłoni - efekty, na które ślepa (dzięki wcześniej wspomnianej taktyce salami) jest coraz większa część społeczeństw.

Tu wtręt, bo ktoś może nie wiedzieć lub/i nie mieć czasu na szukanie - taktyka salami, czy inaczej ujmując gotowania żaby, polega na stopniowym, małymi kroczkami, z pozoru niewinnym wprowadzaniu zmian w sposób niezauważalny ("cieniutkie plasterki salami") dla ogółu. TO jak z żabą - wrzucić ją do wrzątku, to wyskoczy jak poparzona. A włożyć do garnka z zimną wodą na małym gazie - stopniowo się ugotuje wraz ze wzrostem temperatury. I taką metodę po setkach lat bezskutecznej walki przyjęło pedalstwo. SKUTECZNĄ póki co metodę.

Do czasu - napięta sprężyna kiedyś puści. Albo zrobimy to my sami, albo zrobią to np. muzułmanie, na potęgę mnożący się w całej zachodniej Europie. Już teraz są w Londynie czy Paryżu dzielnice, gdzie samotna kobieta w mini może dostać jeśli nie w pysk, to przynajmniej grubym słowem.

Niestety nie wystarczało to, co było w latach 80tych czy 90tych - fajna rzeczywistość, gdzie człowiek był wolny, mógł robić co chciał, zniknęła opresja starego pokolenia co do ubioru, fryzury i sposobu życia.

Nie, musieli zacząć wyłazić z tych swoich zadekowanych od dziesiątków lat nor, ospermionych darkroomów, urządzać parady, promować transeksualnych popieprzeńców i niedopieszczone feminazistki, i wreszcie żądać praw do dzieci i małżeństw.

No to im islamski walec wyrówna. Wkrótce. A przy okazji oberwiemy my (vide miniówy u dziewczyn).

Jako puenta - wskaźnik dzietności białej Europejki wynosi w porywach 1,3-1,5 dziecka na kobietę. Lokowana na 117 miejscu Francja ma mimo potężnej i płodnej mniejszości islamskiej wskaźnik 2,08 dziecka na kobietę, ledwie gwarantujący, że społeczeństwo się nie zestarzeje i nie wymrze w perspektywie 100-200 lat.

http://tinyurl. com/k4j4xa3 (usunąć spację przed COM)

I tylko jedno psuje humor - tylko połowa rodzących się tam dzieci to dzieci białe, w domyśle "nasze", europejskie. Reszta - wiadomo. Dzieci islamskich, nie gorszych od naszych ale pochodzących i wychowywanych w zupełnie innym systemie wartości, wręcz dramatycznie WROGIM temu co się dzieje na Zachodzie Europy, czego ci genderowi durnie kompletnie nie zauważają w swojej obsesyjnej nienawiści wobec cywilizacji judeo-chrześcijańskiej.

To tyle tych wykładów ;-)

Egon, MYŚL!

Egon
15.04.2014 10:03:40
O  IP: 164.126.65.217
MisQot_Alco a co ci przeszkadzają związki partnerskie ? Może nie wiesz ale związki partnerskie dotyczą przede wszystkim osób różnej płci
MisQot_Alco
15.04.2014 09:17:46
O  IP: 193.43.77.109
EGON:

WIesz, wystarczy charakteryzować się pamięcią trochę dłuższą niż leming czy fretka by widzieć oczywistość tzw. taktyki salami (Wiki pomoże), jaką stosuje towarzystwo pod wezwaniem obsranego patyka.

Na Zachodzie 20 lat temu też się tylko mówiło o tolerancji, ułatwieniach w szpitalu, spadkach i wspólnym opodatkowaniu. A dziś nie możesz nawet krzywo spojrzeć na pedała, wyprowadzającego dziecko z ośrodka adopcyjnego.

Nie traktuj mnie i innych mających troszkę trzeźwiejszy osąd rzeczywistości od leninowskich "polieznych idiotow" jak niepełnosprawnych umysłowo. Ok?

To nie miejsce i czas na przesadne rozwijanie tego typu wątków. Nikt nikogo nie przekona. Tu chodzi tylko o sprostowanie manipulacji językowej.

Pozdrawiam sławę z forum Overkilla ;-)

Egon
15.04.2014 09:03:42
O  IP: 164.126.65.217
MisQot_Alco, związki partnerskie to nie małżeństwo ! Czy tak trudno to zrozumieć ?

MisQot_Alco
15.04.2014 08:48:59
O  IP: 193.43.77.109
EGON:

Po co ten zachowawczy wtręt "jestem tolerancyjny i popieram związki partnerskie"?

To nie ma nic wspólnego z tolerancją.

Ja nie popieram związków partnerskich - niech se żyją nawet z kozą, nic mi do tego. Tylko wara od dzieci, formalnych związków, paramałżeństw i jakichkolwiek uprawnień. Małżeństwo kobiety i mężczyzny jest - i powinno! - być wspierane ze względu na cel, którym jest trwanie rodziny i przyrost naturalny (docelowo, pomijając statystyczną patologię).

Pedalskie/lesbijskie "życie razem" nie przynosi NICZEGO społeczeństwu, żadnej wartości dodanej, więc dlaczegóżby mieliby mieć prawa choćby zbliżone do normalnych par?

Mówiąc to jest nietolerancyjny?

Otóż nie. Z nożem za nimi nie ganiam, kilku normalnych pedryli znam i uważam za sympatycznych ludzi. Jednego nawet na święconce wielkanocnej spotkam ;-)

W pysk tylko dam jak mi w parku na ławce będą się mamlać przy dzieciaku.

Niech se robią co chcą - u siebie w domu czy innym darkroomie. Dokładnie tak samo jak heterasi.

TO jest tolerancja.

To co ty prezentujesz takimi deklaracjami to AKCEPTACJA.

Dwie różne sprawy.

To tak w temacie wątku pobocznego ;-)
Marmetal
14.04.2014 23:27:56
O  IP: 178.42.225.79
To się nazywa image i sceniczny wizerunek panie kolego. On nie chodzi tak po zakupy :).
NIKT
14.04.2014 22:29:08
O  IP: 81.190.113.215
Egon
Za ten tekst to POPCORN chyba wyprowadził by cię za ucho i na uboczu nakrzyczał na ciebie.
Egon
14.04.2014 22:01:52
O  IP: 5.173.62.173
Ten kolo z Kiss to wgląda jak jakaś laska. Żeby nie było to jestem tolerancyjny i popieram związki partnerskie ale malowanie facjaty trochę mnie śmieszy
_Just-Me
14.04.2014 20:15:18
O  IP: 89.231.84.15
paddy
Sam DiamondPlate jest piękny w czarnej wersji i w srebrnej też, ale ja nie cierpię tych explorerów :} Główka jak kij hokejowy i ogólnie wygląda jak topór jakiś czy coś... Ale Snakebyte'a w takiej wersji albo tej tytanowej co James gra to brałbym za każde pieniądze :D
Luke
14.04.2014 19:01:29
O  IP: 88.199.233.138
Solówki Rippera dobrze wpływają na moją roslinkę którą hoduje na parapecie :P
paddy
14.04.2014 13:01:15
O  IP: 151.248.56.122
_Just-ME
14.04.2014 12:10:01
O  IP: 80.51.59.19
No widzisz Marmi... a ja nie mam na Aerosmith biletu :(
Marmetal
14.04.2014 11:14:16
O  IP: 83.31.40.101
Może się zobaczymy, kto wie. Na Black Sabbath nie zdążyłem zakupić już biletu, ale zestaw drugiego dnia jest równie apetyczny (The Treatment - świetna brytyjska kapela, Walking Papers - rewelacyjny zespół, który miałem przyjemność poznać osobiście, Alter i Aerosmith - wiadomo, potęgi). Samo The Cult też bardzo lubię i uważam, że to trochę niedoceniany zespół. A Matt to kumpel Larsa od prawie dwudziestu lat :).
Egon
14.04.2014 08:35:48
O  IP: 46.112.116.181
W Łodzi to tramwaje kradną z zajezdni :P
Adamas
13.04.2014 22:53:17
O  IP: 192.162.151.197
Just Me
Ja tam chętnie w obydwa dni zaprezentuję gościom łódzką gościnność :D
_jUST-ME
13.04.2014 22:16:34
O  IP: 89.231.83.243
Adamas
Jak wiesz, niektórzy niestety tylko na pierwszym dniu, ale po pierwszym dniu jest noc ;) Trza się ludzie zgadać będzie i walczyć razem o barierki jak ktoś ma GC :D
HadeS 14
13.04.2014 22:02:51
O  IP: 5.172.248.252
Na to wygląda
Adamas
13.04.2014 21:50:29
O  IP: 192.162.151.197
Widzę, że na impacie będzie liczna overkillowa ekipa :D
Adamas
13.04.2014 21:49:42
O  IP: 192.162.151.197
Hades
Mnie też Edge doprowadził do Alter :)
Adamas
13.04.2014 21:49:10
O  IP: 192.162.151.197
Marmetal
Mam zaj..a na temat The Cult. Miałem okazję ich widzieć w Stodole i dla mnie to najlepszy koncert w mym życiu był.

Ale koneksji Matt-Lars-Slash nie wiedziałem.
HadeS 14
13.04.2014 21:47:25
O  IP: 5.172.248.252
Adamas
Ja przez Edge'a odkryłem AB. :)

Marmetal
To może byśmy się zobaczyli na gigu.
Marmetal
13.04.2014 21:38:57
O  IP: 83.31.40.101
Jeszcze nie wiem czy na 100% będę, ale zobaczymy :). Słucham sobie teraz wywiadu Nikkiego Sixxa z Mattem Sorumem i jest trochę ciekawych opowieści (Matt grał z The Cult, otwierali koncerty Metalliki na trasie "Justice"), też z czasów Guns N' Roses, ale czego nie wiedziałem to było to, że Lars dał Slashowi numer Matta i tak ściągnęli go do Gunsów, bo Matt był i jest bliskim kumplem naszego kochanego Duńczyka :). Świetnych rzeczy można usłyszeć:
http://www.blabbermouth.net/news/matt-sorum-interviewed-by-nikki-sixx-on-sixx-sense-audio/
Polecam!
Adamas
13.04.2014 21:17:39
O  IP: 192.162.151.197
Marmetal
To dawaj browca chlupniemy przed koncertem.
Marmetal
13.04.2014 21:12:11
O  IP: 83.31.40.101
Jestem fanem Alter Bridge już jakiś czas i z każdym albumem oni są coraz lepsi. Poza tym uwielbiam Mylesa też za pracę ze Slashem, a solowy album Marka Tremonti to jedna z lepszych metalowych pozycji ostatnich lat. Niestety przegapiłem kilka występów Alter Bridge, ale przed Aerosmith zamierzam ich zobaczyć :).
Adamas
13.04.2014 21:12:02
O  IP: 192.162.151.197
Z AB najbardziej lubię Metallingusa. Jednak w dużej mierze poprzez sentyment bo wychodził przy tym kawałku mój ulubiony wrestler Edge.
Odnosząc się do arta o tym, że nie będzie następnej Mety-jakbym miał wymienić najbardziej przeze mnie lubiane kapele, które zadebiutowały w XXI to bym wymienił AB, Velvet Revolwer i Audioslave. Jednak one wszystkie to takie "supergrupy" złożone z już uznanych muzyków. Więc może do tych wymienionych w artykule 5 powodów należałoby dodać 6 czyli "czynnik ludzki"?
HadeS 14
13.04.2014 20:54:40
O  IP: 5.172.248.252
Marmetal
Widzę, że podzielasz mój punkt widzenia co do AB. :)
Marmetal
13.04.2014 20:20:19
O  IP: 83.31.40.101
Hah, następnym razem poproszę Ciebie o pomoc z tak wysublimowanym makijażem, OK? ;) Co do Alter Bridge, zespół wybitny z być może najlepszym obecnie wokalistą (Myles Kennedy) i jednym z najlepszych gitarzystów (Mark Tremonti). Polecam ostatni album "Fortress", muzyka niesamowita, klimatyczna, technicznie świetna, a zarazem melodyjna i chwytliwa :).
Metallina21
13.04.2014 19:55:30
O  IP: 46.205.125.160
Marmi
Co do pierwszego zdjęcia to uważam, że dużo ciemniejszy odcień pudru powinieneś dobierać, bo ten Ci nie pasuje a i szminka też zdecydowanie nie ta, dziękuję, dobranoc!
:D :D
Fixxxeratu
13.04.2014 17:23:35
O  IP: 88.199.233.138
A ja stałem na dworze 5 minut jak deszcz padał... :D
urbi
13.04.2014 17:15:22
O  IP: 83.6.212.34
drinki ma serwowac niejaki HET
Egon
13.04.2014 17:07:10
O  IP: 31.175.19.224
Kucharzem pokładowum ma zostać Rob "tarantula" a zabawiać gosci ma Lars
ToMek
13.04.2014 16:37:00
O  IP: 195.150.86.3
uwaga: Zwodowano najbardziej zaawansowany okręt wojenny w historii, a jego kapitanem zostanie... James Kirk

http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,15791754,Zwodowano_najbardziej_zaawansowany_okret_wojenny_w.html#BoxSlotII3img
Egon
13.04.2014 15:55:07
O  IP: 31.175.19.224
Co w zwiazku z tym że Rob był 7 lat w mecie jak weszli do tego czegoś ? Z nim czy bez niego by weszli, chociaż teraz to raczej ten cyrk stał się obciachowy.

W Polsce ma Mecie gotować Gessler;)
HadeS 14
13.04.2014 14:56:28
O  IP: 5.172.248.252
No jeszcze jego współpraca ze Slashem - świetna.
HadeS 14
13.04.2014 14:54:17
O  IP: 5.172.248.252
Uwielbiam Alter Bridge, a szczególnie Mylesa. Dla mnie to jeden z lepszych wokalistów obecnie, ma głos i charyzmę. Bardzo polecam ten zespół. I cieszę się, że będzie grał przed Aerosmith. :D
DanielZywy
13.04.2014 12:06:52
O  IP: 83.6.39.94
Kolejny telegraf, coś do poczytania, posłuchania i pooglądania po zlocie we Wrocławiu. Mi, niestety, nie udało się dotrzeć, więc czekamy na zdjęcia, filmiki i relacje z tego wydarzenia.

Miłego tygodnia!
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak