W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
W telegraficznym skrócie 19/2015
dodane 10.05.2015 13:04:53 przez: DanielZywy
wyświetleń: 5343
- Koncert Metalliki na Rock In Rio w Las Vegas za nami, kto nie oglądał niech żałuje. A teraz pora na cotygodniowy zestaw neswów okołometallikowych. Na początek lista 10 zespołów, które pokochasz, jeśli jesteś fanem Metalliki według vh1.com. Wśród nich znalazły się takie grupy jak Slayer czy Exodus, ale również Guns'N'Roses i Voivod.
- Zapis relacji na żywo dziewiątego odcinka 3. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" znajdziecie na se.pl. W postać Jamesa Hetfielda wcielił się Grzegorz Wilk, wykonując "Enter Sandman". Oceny jury: DJ Adamus: Jeśli Grzegorz Wilk bierze się za Metallicę, to wiedz, że coś się dzieje! Królikowski: Piękny wokal! Chrypka!

- Na temat terapii muzyką możecie przeczytać na siouxcityjournal.com. Dustin Rhoades, uczestnik wojny w Iraku, grając m.in. "One" Metalliki stara się poradzić sobie z traumą oraz uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

- Podczas chatu prowadzonego przez Danko Jonesa, do którego zaprosił wokalistę zespołu 3 Inches of Blood, Cam Pipes wypowiedział się m.in. na temat filmu "Through the Never". Rozmowy można posłuchać na bravewords.com- Jak będzie brzmiał nowy album Metalliki zastanawiają się autorzy artykułu na stronie inquisitr.com.

- Słyszeliście kiedyś "Enter Sandman" zagrany od tyłu? Nie? Teraz macie okazję, gdyż na taki krok zdecydował się gitarzysta Rob Scallon. Utworu posłuchacie na thedailybeast.com. O muzyku możecie przeczytać również na antyradio.pl.- Jak informuje knac.com przekazała kilka podpisanych przedmiotów na aukcje w związku z dniem Metalliki oraz San Francisco Giants podczas meczu tej drużyny z Los Angeles Angels. Aukcje znajdziecie na auctions.mlb.com.- Natomiast ultimateclassicrock.com proponuje starcie tytanów, w którym mierzą się "The White Album" zespołu the Beatles oraz "The Black Album" Metalliki. Jeszcze zdążycie zagłosować ;)- O muzycznych filmach dokumentalnych poczytacie na radio.com. W których jest "zbyt dużo" informacji? Pytają autorzy artykułu. Wśród wymienionych nie mogło zabraknąć "Some Kind of Monster".- Strona bravewords.com podaje, że na tribute albumie "Under The Influence" zespołu Conquest pojaiw się wersja "For Whom The Bell Tolls".DanielZywy

overkill.pl

Waszym zdaniem
komentarzy: 3
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
miki
11.05.2015 09:14:29
O  IP: 213.158.219.241
ten wilk to malo glosowvw wyborach na prezydenta dostal
Szaflarzanin
10.05.2015 16:03:55
O  IP: 94.254.145.6
Oceny jury: DJ Adamus: Jeśli Grzegorz Wilk bierze się za Metallicę, to wiedz, że coś się dzieje!
*Metallikę
DanielZywy
10.05.2015 13:06:23
O  IP: 217.99.253.229
Oglądaliście Rock In Rio? Jak wrażenia?

Metallikowego popołudnia! ;)
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak