W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
W telegraficznym skrócie 2
dodane 01.01.2004 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 1562
Liczba użytkowników naszego forum przekroczyła liczbę 2000 !! Zachęcamy kolejne osoby do zarejestrowania się i aktywnych dyskusji. Sam przekonaj się czy warto. Aby wejść na strony forum dyskusyjnego kliknij na poniższą ikonę.

Oficjalna strona zespołu zamieściła dwie z trzech cotygodniowych próbek (pierwszy rozdział - początek oraz powrót Jamesa z odwyku - rozdział czternasty) mającej ukazać się 16 listopada książki twórców dokumentu SKOM - "Metallica: This Monster Lives" . Za tydzień ostatnia próbka. Podlinkowanie poniżej.


Magazyn Decibel opublikował listę "Extreme Logo" . Pierwsze miejsce zajął Slayer, Metallica uplasowała się na 7 miejscu. Poniżej pierwsza dziesiątka, więcej na Decibel Magazine .
1. SLAYER
2. DARKTHRONE
3. GODFLESH
4. MORBID ANGEL
5. MOTORHEAD
6. MAYHEM
7. METALLICA
8. POSSESSED
9. A.C.
10. NEUROSISZ kolei magazyn Revelver stworzył listę pięćdziesięciu najcięższych zespołów w historii. W tym zestawieniu Metallica zajmuje dziewiątą pozycję, pierwsze należy do Black Sabbath. Poniżej pierwsza dziesiątka:

1. Black Sabbath
2. Soundgarden
3. Led Zeppelin
4. Neurosis
5. Slayer
6. Kyuss
7. Meshuggah
8. The Melvins
9. Metallica
10. Godflesh
Nadesłał: JaCkyLLMartin Popoff, znany dziennikarz sceny metalowej, wydał książkę, w której opisuję pięćset najlepszych albumów metalowych. Jego zdaniem pierwsze cztery albumy Metapliki plasują się w pierwszej dwudziestce. Martin uwzględnił również "Black Album" (miejsce 27) oraz "S&M" (miejsce 427). Przy ustalaniu listy najlepszych albumów autor skontaktował się e-mailowo ze wszystkimi swoimi przyjaciółmi ze świata muzyki. Poniżej pierwsza piątka:
1. Metallica - Master of puppets
2. Iron Maiden - Number of the beast
3. Slayer - Reigh in blood
4. Metallica - Ride the lightning
5. AC/DC - Back in black
18. Metallica - Kill em all
19. Metallica - Justice for all
27. Metallica - Metallica
427. Metallica - S&M
Jak już informowaliśmy - witryna internetowa Hard Drive zamieściła ponad dwie godziny wywiadów z muzykami Metalliki. Link dostępny na głównej stronie.


Radiostacja z Filadelfii - WYSP 94,1 zamieściła kawałek So What, jaki zwycięzca konkursu zaśpiewał za kulisami koncertu wspólnie z zespołem. Dostępne są również fotki.

Metallica ma być jednym z artystów, którzy zamieszczą swój kawałek w soundtracku do gry komputerowej "TUG of War(tm)". O tym, jaka ma to być piosenka zadecydują fani. Głosowanie potrwa do 8 listopada a głosy można oddawać tutaj .


W czwartek, 28 października (punktualnie o 23.59), rusza serwis 3pm.pl . To duże przedsięwzięcie fonograficzno-internetowe, w którym udział weźmie wiele zespołów z różnych kręgów muzycznych. Wśród nich znajdzie się warszawski B.E.T.H wraz z swoim premierowym materiałem...

Będzie to 5 utworów: "Nie przemocy", "Tak to widzę", "Otwórz oczy", "Zeznanie" i "Maktub" . W dwóch ostatnich pojawia się Jarek Chojnacki "Jerry" z hip hopowego Provincea. Materiał powstał w krakowskim studiu Spot. Za sterami siedział Jarek Baran, producentem materiału jest Łukasz Gorycki.


Utwory w postaci plików mp3 będą dostępne do odpłatnego ściągnięcia (cena 1 kawałka ok. 1 zł) poprzez sms, płacenie kartą lub przekazem pocztowym. Wynik "sieciowego" debiutu B.E.T.H na pewno będzie miał znaczenie odnośnie ewentualnego wydania materiału w postaci CD. Na dniach ma też wystartować oficjalna strona zespołu pod adresem Beth.com.pl . Z najnowszych wieści warto dodać, że aktualny skład B.E.T.H od niedawna wspomaga Sebastian Miecznik, na codzień gitarzysta Orbity Wiru.

źródło: Hardzone.pl

Dla uporządkowania informacji dodam, iż w B.E.T.H. śpiewa Świstak , który w traffiku śpiewał Bleedin Me i Until It Sleeps przy akompaniamencie Mikotallik.

Świstak: "Cześć wam Ludzie ! Jak już wiecie nasza kampania rusza już dzisiaj , za 5 zł będziecie mieli 5 naszych ( tak naprawdę ) nowych utworów, ponieważ oprawą muzyczna jesteśmy sami mile zaskoczeni. Będzie melodyjnie i ciężko, dla starych fanów B.E.T.H to przepiękna niespodzianka, dla tych którzy jeszcze nie mieli okazji nas słyszeć - napewno bardzo miłe zaskoczenie.
Zapraszam do zasysania ! Pamiętaj o tym że płacąc za te mp3 MORDUJESZ KURESTWO LĘGNĄCE SIE NA STADIONIE X- LECIA !

Niebawem płyta!


ToMek 'Cause We're Metallica
AeroMet


Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak