W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
W telegraficznym skrócie 30/2013
dodane 28.07.2013 23:26:54 przez: ToMek
wyświetleń: 2810
Jason Newsted i jego tworczość są zainspirowane Megadeth? Newsted sam dementuje, ale taką tezę przedstawia witryna straight.com. Pozostając przy Jasonie – z powodu zapalenia npłuc odwołał n część koncertów w ramach wspólnej trasy m.in. z Megadeth – Gigantour. Nie mniej jednak Mustaine nie może się doczekać powrotu i, jak sam zdradził, wspólnego wykonania Metal Militia na jednym z najbliższych koncertów.

 • Through the Never Metalliki otrzymał od MPAA [amerykańskie stowarzyszenie mające na celu dbanie o interesy amerykańskich studiów filmowych] ocenę R (restricted) – osoby poniżej 17. roku życia mogą oglądać film jedynie z rodzicem lub pełnoletnim opiekunem. Więcej na ropeofsilicon.com.

 • Bardzo ciekawą relację z koncertu Metalliki na Comic Con znajdziecie na bloody-disgusting.com – polecamy!

 • Polecamy również zapoznanie się z najnowszym medley Maca DeMarco -
  Police “Message in a Bottle,” Neil Young “Unknown Legend,” Limp Bizkit “Break Stuff,” Bachman-Turner Overdrive “Takin’ Care of Business,” oraz Metallica “Enter Sandman • Dużo pisaliśmy ostatnio o Kill ‘Em All – raz w życiu przeżywa się wszak jej 30-lecie. Kilka ciekawych linków, dla tych, którym wciąż mało:
  billboard.com – Kill 'Em All: kawałek po kawałku
  spin.com – artykuł o albumie
  noisecreep.com – tu możecie wybrać swój ulubiony kawałek z albumu. Wygrywa 'Seek & Destroy' przed 'The Four Horsemen' i 'Whiplash'.

 • Czego można nauczyć się w wakacyjnej Rock Skool Marka Fergusona? Jak informuje timesfreepress.com m.in. For Whom the Bell Tolls i Enter Sandman.

 • Znów możemy powrócić do pływania przy dźwiękach Metalliki. Jak informuje nst.com Svetlana Romashina w duecie z Svetlaną Kolesnichenko zdobyła 4 złoty medal mistrzostw świata w pływaniu synchronicznym – pływa właśnie do kawałków Metalliki. • Nigdy nie słyszałeś o Metallice? Przewodnik dla tych co dopiero zaczynają przygotowała witryna clashmusic.com.

 • Jakie jest twoja najmniej ulubiona solówka? Takie pytanie witryna metalsucks.net zadała swoim redaktorom. Andy O'Connor wskazał na brak solówek na St. Anger, a SERGEANT D na basowe solo w “Anesthesia”.

 • A na koniec ponownie u nas Jon Dette, który w wywiadzie dla clashmusic.com wskazał Anthrax, Metallikę i Slayera za wpływy na jego styl grania.  ToMek 'Cause We're Metallica
AeroMet


Waszym zdaniem
komentarzy: 4
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
_Just-Me
29.07.2013 19:07:14
O  IP: 80.51.59.19
Zobaczymy Mitch :)
Ale jak już coś to wolałbym w "Superkinie" TVN to zobaczyć :P
Mitch
29.07.2013 10:15:23
O  IP: 178.37.209.183
Eee tam, _Just-ME, nie taki diabeł straszny jak go malują.

Nie sugeruj się tym aż nad to. Wystarczy, że wystąpi w filmie po każdym z tych szczegółów w danym punkcie kryteriów i mamy taką a nie inną kategorię. Już sam widok krwi oraz walki tłumu z siłami porządkowymi i prawdopodobnie towarzyszące temu niezbyt cenzuralne wypowiedzi wypełniają większość tych kryteriów, a wiadomo, że nie będzie to film pokroju "Mój brat niedźwiedź".
I tak puszczą to w TVP, w jakąś noc dreszczowców, czy jak to się nazywa.

_Just-ME
29.07.2013 06:01:15
O  IP: 80.51.59.19
o_O Zobaczcie na podanej wyżej stronce za co film Mety dostał "R" O_o
Byłem pewny, że pomimo tego co widać na trailerze, będzie to coś do puszczenia w TVP w niedzielne południe, a tu takie cuś :O Może jednak coś będzie dobrego z tego filmu ^^
ToMek
28.07.2013 23:27:23
O  IP: 91.237.136.154
30 odcinek serii ;)
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak