W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
W telegraficznym skrócie 52/2013
dodane 30.12.2013 01:24:29 przez: ToMek
wyświetleń: 2573
HadeS 14 podsyła pierwszą 10 z 100 Top Wszech Czasów wg. Stars.TV:

1.Queen - Bohemian Rapsody
2.Led Zeppelin - Stairway To Heaven
3.Guns N' Roses - November Rain
4.Metallica - Nothing Else Matters
5.Dire Straits - Brothers In Arms
6.Michael Jackson - Billie Jean
7.Deep Purple - Child In Time
8.Depeche Mode - Enjoy The Silence
9.Pink Floyd - Another Brick In The Wall
10.Metallica - The Unforgiven


 • Na 10 miejscu listy 10 najlepszych filmów roku 2013 wg wegotthiscovered.com znalazł się Metallica Through The Never – gratulacje!

 • Przed rokiem udekorował dom do dźwięków Metalliki, w tym do Slayera: • Która dekada była najlepsza w wykonaniu Metalliki? Głosować możecie na stronach noisecreep.com. Lata 80-te mają prawie 80% głosów ;)

 • Witryna okezone.com wybrała concert Metalliki w Dżakarcie najlepszym koncertem roku w Indonezji.

 • W oficjalnym sklepie Metalliki nowość - poniższa koszulka Red Vintage Pirate, w cenie 16,99$. • O tym, że do Jamesa najłatwiej dotrzeć przez Instagram przekonał się Łukasz Serwa… oraz pewna Turczynka - Melike Acar. Jej historię opisuje birgun.net. James nie tylko śledził jej prace, ale osobiście zaprosił ją na festiwal Orion.

 • A propo festiwalu, wg witryny freep.com, miłośnicy muzyki w Detroit nie mają co żałować tego, że nie będzie tam kolejnego Orion.

 • Już kiedyś zamieszczaliśmy, ale świątecznie poniże wykonanie Viktoriya Yermolyevej przypomniała witryna ultimateclassicrock.com, a więc i my za nią przypominamy: • Jak informuje themoscowtimes.com, 9 wielkich koncernów muzycznych zamierza wytoczyć proces rosyjskiej witrynie VKontakte, znanej również jako 'Russia's Facebook', za darmowe udostępnianie muzyki wielu wykonawców, w tym Metalliki.

 • W lekką aferę związaną ze śledzeniem nielegalnego pobierania muzyki wdepnął również Iron Maiden – jak informuje m.in. musicfeeds.com, zespół miał na podstawie analizy ściąganych plików typować miasta na koncerty w Ameryce Południowej.

 • Poniżej Metallica w trasie 2013 – po raz pierwszy jeden zespół zagrał na wszystkich kontynentach, dodatkowo w tym samym roku kalendarzowym: • Chapter Urutallica donosi, że Święta Bożego Narodzenia James, podobnie jak przed rokiem, spędza w Urugwaju. Tym razem fotoreporterzy nie robią zdjęć z ukrycia.

 • Misza podrzuca swój cover, zwłaszcza, że zagrał go (i zaśpiewał też.. o zgrozo!) niecoo inaczej. Jeśli niekoniecznie przypadnie do gustu to może ktoś się konstruktywnie wypowie na jego temat, do czego zachęcamy: • Rav73 z kolei podsyła: w erze wszechobecnego "Enter Sandman" na gali PLMMA Bartosz Fabiński na wejście zdecydował się na... "MoP"... i zdecydowanie wygrał z dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem... :))) • Z kolei Mariusz, po tym jak zobaczył u nas newsa o koncercie w The Stone, podesłał oryginalny plakat z tego koncertu, ze swojej kolekcji – pozostaje kolekcji pogratulować!
ToMek 'Cause We're Metallica
AeroMet


Waszym zdaniem
komentarzy: 4
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
NIKT
30.12.2013 03:08:12
O  IP: 193.189.76.4
Nie ma co też muszę się przyłączyć do podziękowań i gratulacji\,,/ Ostatni telegraf w roku to nie lada okazja ku temu;) Zawsze inny niż zwykle bo nawet do pracy rano nie wstaję i życzę wszystkim tego samego mimo że jednak sporo ludzi na pewno nie ma tak lekko. Tak czy siak to już nie wiele pracy pozostało w tym roku więc jest powód do radości;))

Co do coveru -HUMAN to muszę przyznać że całkiem całkiem. Nie jakaś tam wersja bardziej lub mniej podobna do oryginału a po prostu.. "inna";)
EET FUK
30.12.2013 02:44:31
O  IP: 83.6.70.164
Pomyśleć, że to już ostatni telegram w tym roku...
No cóż, pozostaje życzyć jeszcze lepszego nowego roku.
I będzie lepszy, bo sama Metallica do nas zawita. :)
Całej grupie Overkill życzę przebalowanego Sylwestra! :D
Cheers!
Adamas
30.12.2013 01:30:21
O  IP: 192.162.151.197
Dla samego Jamesa warto założyć więc konto na instagramie. To może być noworoczne postanowienie :)
Za ostatni w tym roku telegraf: zdrowie :D
ToMek
30.12.2013 01:25:41
O  IP: 79.185.219.33
Po raz ostatni w tym roku - miłego rozpoczęcia tygodnia!
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak