W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Warszawa - Pop-Up Shop
dodane 13.05.2024 08:23:40 przez: Dudrix
wyświetleń: 909
Fani wybierający się na koncerty do Warszawy będą mieli okazję skorzystać z Pop-Up Shop, czyli sklepu otwartego na czas Takeover Weekend, w którym zaopatrzyć się będzie można w oficjalny i limitowany merch zespołu.

ŚRODA, 3 LIPCA - NIEDZIELA, 7 LIPCA
Środa - Piątek & Niedziela: 10:00 - 19:00
SOBOTA: 10:00 -
Gama | Plac Konesera 5 | 03-736 Warszawa


Fani odwiedzający tegoroczny Pop-Up Shop mogą spodziewać się jeszcze więcej niż w zeszłym roku! Linia gadżetów związanych z trasą nie tylko została poszerzona o nowe projekty, ale możesz także spodziewać się nowych, ekskluzywnych przedmiotów!

W tym roku każdy sklep będzie miał do zaoferowania własne, winylowe wydanie 72 Seasons oraz całkowicie ekskluzywny plakat i koszulkę z nadrukiem wykonanym metodą sitodruku, dzięki uprzejmości artysty Kena Taylora. Mamy też niesamowitą deskorolkę firmy Lovenskate z grafiką „Crown Of Barbed Wire” autorstwa Pitchgrim, wraz z pasującą koszulką.

Po raz pierwszy Pop-Up Shop z dumą prezentuje limitowaną edycję czterech portretów członków zespołu wydrukowanych na archiwalnej 12-calowej planszy z sesji zdjęciowych 72 Seasons wykonanych przez Lee Jeffriesa. Dostępny będzie także plakat i koszulka z nadrukiem Cliffa Burtona od Micka Cassidy'ego, zupełnie nowe koszulki zaprojektowane przez Squindo, naszywki charakterystyczne dla kraju i dwa zupełnie nowe kolekcjonerskie kubki na piwo.Overkill.pl

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak