W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Więcej o dokumencie M: SKOM
dodane 01.01.2004 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 988
"Metallica: Some Kind of Monster "Jak doskonale wiemy dokument "Metallica: Some Kind of Monster " będzie miał swoja premierę kinową 9 lipca w Nowym Yorku Los Angeles oraz San Francisco jednocześnie. Zespół powróci wówczas z trasy po Europie i przed III częścią tegorocznych koncertów w USA (potwierdzono oficjalnie już 4 daty) film ten będzie puszczany w kinach miast gdzie zagra Metallika. Dystrybucją oraz reklamą zajmie się IFC Films oraz Paramount Picture.
Berlinger: "to niemal bezprecedensowa okazja móc połączyć te dwa źródła: najbardziej sukcesywną kapele hard-rockową z utalentowanymi w dystrybucji partnerami jakimi są IFC oraz Paramount."
Według Joe Berlingera, współtwórcy dokumentu, film w wersji VHS oraz DVD ukaże się w lutym 2005 roku w dwóch edycjach: dwupłytowej zawierającej mnóstwo bonusowych materiałów oraz cztero płytowym boxie, na którym dodatkiem będzie ponad cztery i półgodziny materiału nie wykorzystanego przy filmie. Istnieje także możliwość, ukazania się soundtracka do dokumentu, prawdopodobnie zawierającego kawałki nagrane w sesji St. Anger a niewykorzystane na albumie.
Berlinger: "Metallika zasłużyła sobie na wielki szacunek, nie tylko za odwagę w podjęciu decyzji o nakręceniu tego rodzaju filmu, ale za słowa: Hej, płacimy za to wypuszczenie tego, wiec postaraj się, żeby było zrobione najlepiej jak się da ."
Dyskusja na temat dokumentu ma miejsce na forum w temacie: ::: Dokument o Metallice w kinach na początku 2004 roku :::Głosowanie na MetOnTour na utwór, jaki fani najbardziej chciliby usłyszeć zostało zakończone - zwyciężył" Dyers Eve - 1210 głosów, przed Fade to Black - 1099 głosów i Master of Puppets - 1078 głosów (żaden inny kawałek nie przekroczył 1000 oddanych głosów). Łącznie wzięło udział 1985 osób oddając 31074 głosów.
Poniżej dwie fotki sprzed kilku dni - Metallika w czasie prób przedkoncertowych - początek trasy 2 marca w Pheonix.

Lada dzień na MEtOnTour ma się pojawić 25 minutowe video z 30 stycznia z koncertu w Adelaidzie zatutyowane "A day in the life of James". Inną ciekawą rzeczą jest nowa scena (ustawioną na środku hali ??) na koncerty w USA - jak określił ją Niclas:
"Holy fucking shit, this is fucking AWESOME"
Inne źródła mówią bardziej szczegółowo: "Round stage"
.


St. Anger został nagrodzony przez nieoficjalną stolicę muzyki metalowej za jaką są uważane Helsinki (Finlandia) statuetką Emmy w kategorii najlepszy album zagraniczny. Nagrody Emmy to finlandzki odpowiednik Grammy.
ToMek 'Cause We're Metallica
AeroMetWaszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak