W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Wokół
dodane 01.01.2002 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 1653
"We Did It Again" - wokół tej piosenki jest więcej ostatnio zamieszania niż jest ona warta " a może jednak nie ? oto co o utworze powiedzieli muzycy :


Swizz Beatz (producent) - "Chciałem zrobić kawałek rock'n rollowy i miał to być największy kawałek jaki jest tylko możliwy, jednak nigdy bym się nie spodziewał że będę pracował nad tym wspólnie z Metalliką. Wcześniej podobały mi się tylko dwa ich kawałki. Pokombinowałem to w jeden utwór - potem zadzwoniłem do Ja Rule i namówiłem go do zrobienia czegoś co może być największe w jego karierze. Kiedy dowiedział się ze zagra to wspólnie z Metalliką powiedział " Do diabła - ta piosenka będzie błogosławiona , kiedy ludzie ją usłyszą nie uwierzą w to"

Lars Ulrich - "Nigdy nie słyszałem niczego podobnego. To coś jest z całkiem innego wymiaru niż cokolwiek co do tej pory słyszałem. Nigdy nie słyszałem niczego takiego i to jest świetne"

Kirk Hammett - "to jest unikatowe"

James Hetfield - "Myślę, że wykonali kawał dobrej roboty. Są tu riffy jakich nigdy wcześniej nie słyszałem . Myślę że ta piosenka jest świetna i inna, krańcowo inna"

Prawdopodobnie usłyszymy ją ostatecznie 16 lipca - jeśli jest to tak jak mówią zjawisko nie z tej ziemi to pozostaje nam tylko cierpliwie czekać.

ToMek 'Cause We're Metallica www.metallicenter.art.pl
Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2023
KOD: Marcin Nowak