W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
"Chciałbym wykonać każdy nasz utwór poza studiem nagraniowym": James Hetfield w The Metallica Podcast
dodane 17.06.2024 11:28:27 przez: Dudrix
wyświetleń: 642
Gościem 46. odcinka podcastu The Metallica Report był James Hetfield, w którym Steffan Chirazi zadał frontmanowi Metalliki pytania nadesłane przez fanów. Jedno z pytań dotyczyło utworów, które pojawiają się podczas dyskusji dotyczących ustalania setlisty.

W większości przypadków jest to 'The Frayed Ends of Sanity' lub 'Dyers Eve', te dwa. Graliśmy je w przeszłości, pojawiały się w secie tu i tam. To są takie... numery sprawdzające nasz talent? Czy potrafimy je wciąż zagrać?

—James Hetfield, The Metallica Report, 2024


Wokalista dodał, że są to trudne utwory, dlatego nie wskakują do setu. "The Frayed Ends of Sanity" było łącznie zagrane 12 razy (1 raz podczas trasy By Request oraz 14 razy na trasie w 2015). Z kolei "Dyers Eve" pojawiło się w secie 35 razy, po raz ostatni w 2010 na trasie World Magnetic Tour.

Kolejne pytanie jakie skierowano do Hetfielda to czy w katalogu Metalliki są takie utwory, których zdecydowanie nigdy zespół nie wykona na żywo.

Chciałbym wykonać każdy nasz utwór poza studiem nagraniowym. Mam nadzieję, że dotrzemy do takiego momentu, że zagramy każdy nasz utwór.

—James Hetfield, The Metallica Report, 2024


Cały odcinek podcastu do posłuchania poniżej.Dudrix
Overkill.pl

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak