Fastnews
Koncertowisko!
Annihilator, Kraków, Warszawa 2019-11-23

Knock Out Productions prezentuje dwa koncerty Annihilator w Polsce! Thrash metalowa grupa wystąpi 23 listopada w krakowskim Kwadracie oraz dzień później 24 listopada w warszawskiej Proximie.

 

ANNIHILATOR

Kanadyjski Annihilator nie tak dawno, bo w listopadzie 2017 roku, zachwycił polskich fanów thrash metalu znakomitymi występami, będąc częścią wspaniałego pakietu, obejmującego również dwie thrashowe legendy, Death Angel i Testament. Koncerty były wyprzedane, a publika reagowała wspaniale. Jednak we Wrocławiu i Warszawie kapela kierowana od 33 lat twardą ręką przez wirtuoza gitary Jeffa Watersa, dopiero zaczynała promocję szesnastego studyjnego albumu "For The Demented", na którym zagościła wielka legenda kanadyjskiego metalu, Dan Beehler z Exciter. Właściwa trasa promująca odbędzie się w roku 2018.


Annihilator ma wierną rzeszę fanów w Polsce i nie mógł o nich zapomnieć na tournée, promującym nowy materiał. Fenomenalnie grający na gitarze i nieźle śpiewający Jeff Waters plus wspierający go muzycy, zawitają jesienią 2018 roku na dwa koncerty do naszego kraju, aby zaprezentować nowy set. Choć celem koncertów będzie promocja "For The Demented", w zestawie z pewnością znajdzie się miejsce na klasyki zespołu, jak "Alison Hell", "King Of The Kill", czy "Set The World On Fire".


Sprawdź, jeśli lubisz: Exodus, Testament, Overkill, Anthrax, Metal Church, Megadeth…

 

https://youtu.be/B17YdWJYfaM