Fastnews
Koncertowisko!
Deströyer 666, Kraków, Warszawa, Poznań 2023-03-14

Wystąpią:
DESTRÖYER 666
+
Bodyfarm (Holandia) death metal
Helleruin (Holandia) black metal

Kiedy:
 14 marca (wtorek) 2023
Gdzie: Kraków @ Kamienna12, ul. Kamienna 12
Bilety: 79 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 15 marca (środa) 2023
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Bilety: 79 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 16 marca (czwartek) 2023
Gdzie: Poznań @ 2Progi, Aleja Niepodległości 36
Bilety: 79 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions


Bilety na koncerty są już dostępne na:
SKLEP KNOCK OUT
EBILET

Zaprasza
Knock Out Productions
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

 

DESTRÖYER 666 (Australia) death metal, thrash metal:

Lata się mijają, trendy w metalu zmieniają się nieustannie, a Deströyer 666 jak robił swoje, tak robi swoje. I to już od ponad dwóch dekad. Australijczycy przewodzeni przez charyzmatycznego, zakochanego w diable K.K. Warsluta nie schodzą z obranego kursu. Wartość ich muzyki konstytuuje przeładowany furią black metal, zamaszystość heavymetalowej wzniosłej melodii i intensywność thrash metalu. Co więcej grupa nie traci pomysłów na wynajdywanie nowych smaczków w swoich oblatanych patentach. Na tegorocznym “Never Surrender” formacja w ogóle nie traci impetu. Jej muzyka wciąż świetnie służy do uderzenia na niebiańskie wrota i wygrażania wszystkim świętym, a jednocześnie przechyla się ku rock’n’rollowi bliżej niż wcześniej. Niszczyciele z Australii nie tracą energii. Z czasem wręcz jej im przybywa.

- FACEBOOK
- YOUTUBE
- INSTAGRAM

BODYFARM (Holandia) death metal:

Bodyfarm imponuje nie tylko brutalnością i groźnymi riffami, ale przede wszystkim żelazną konsekwencją. Zadebiutowali w 2012 roku i od tamtej pory nie zmieniają skutecznych metod zadawania bólu. To death metal utrzymany głównie w średnich tempach, jednak często rozpędzający się do blastowych wyścigówek, a jednocześnie pozostający w stałym związku z energią thrashu. Jeśli podoba wam się ta wizja, czekajcie na nadchodzącą premierę “Ultimate Abomination”. Udostępnione dotychczas single to znana formuła wypracowana do maksimum. Ma piec, szczypać i razić - tak też będzie.

- FACEBOOK
- YOUTUBE
- INSTAGRAM

HELLERUIN (Holandia) black metal:

Carchost wpadł na pomysł sformowania Helleruin niespełna 7 lat temu, ale to żaden żółtodziób. Holender zbierał szlify w 6 różnych składach (z czego 2 z nich to opcje koncertowe), a nabyte doświadczenie i bardzo klarowna wizja doprowadziły do “War upon Man”. Pierwsza płyta jednoosobowej hordy jest taka jak tytuł - zimna, przesycona nienawiścią do gatunku ludzkiego i przepełniona klasycznym do szpiku kości black metalem. Oczywiście jest w tym miejsce na melodie, ale to raczej Norwegia z lat 90. niż post-rock, dlatego nie wyczekujcie ładnych akcentów. Jest tylko smutek i rozpacz.

- FACEBOOK
- YOUTUBE
- INSTAGRAM