Fastnews
Koncertowisko!
Rammstein, Chorzów 2023-07-30

RAMMSTEIN

European Stadium Tour powraca po raz trzeci w 2023 roku!

30.07.2023 – CHORZÓW – Stadion Śląski

31.07.2023 - Drugi koncert


 

Rammstein przyspiesza tempo i ogłasza, że w 2023 roku European Stadium Tour powróci po raz trzeci!

 

O tym, co to oznacza, pisano w tym roku w wielu gazetach - konstrukcja sceny, która czasami góruje nad dachem stadionu, wydarzenie rozświetlone przez ogień i płomienie, perfekcyjnie zgrany zespół, poczucie humoru i patos inscenizacji Rammstein – to rzeczywiście bardzo wyjątkowy pokaz pod względem jakości, wielkości i w wielkim stylu. Logiczne jest więc, że Rammstein oferuje wszystkim swoim fanom i tym, którzy dopiero się nimi staną, możliwość doświadczenia ich „gigantycznego show" (Rolling Stone), które sprawia, że europejskie "stadiony drżą" (Nordkurier), z "dużą ilością fajerwerków, ogromem huku i dymu" (Sueddeutsche Zeitung).

 

 

 

Rammstein - Europe Stadium Tour 2023

 

 

Jeśli do tej pory brakowało dowodów na to, że Rammstein jest obecnie jednym z najciekawszych zespołów na świecie, sprawa stała się jasna po wydaniu ósmego albumu zespołu „Zeit” oraz dzięki kolejnej trasie stadionowej.

Udowadniają to: dyskusje pod felietonami, entuzjastyczne opinie fanów na temat nowego albumu oraz fantastyczne recenzje trasy, na którą bilety zostały wyprzedane w rekordowym tempie.

 

Konstrukcja sceny, która czasem góruje nad dachem, wydarzenie rozświetlone przez ogień, perfekcyjnie zgrany zespół, poczucie humoru oraz patos inscenizacji Rammsteina - wszystko to jest rzadkością w takiej skali i jakości na rynku muzycznym. Więc logiczne jest, że Rammstein oferuje wszystkim swoim obecnym oraz przyszłym fanom, możliwość doświadczenia ich „gigantycznego show” (Merkur), z „dużą ilością fajerwerków, ogromem huku i dymu” (Sueddeutsche Zeitung), który sprawi, że ​​europejskie „stadiony zadrżą” (Nordkurier).

 

Rammstein powróci i ogłasza, że pierwsza w historii zespołu trasa stadionowa będzie miała swoją trzecią część!