Fastnews
Koncertowisko!
Smash Into Pieces, W-wa, Kraków 2023-11-07

Smash Into Pieces

WT. 07 LIS 2023

Klub Proxima | Warsaw

 

Z 7 wydanymi albumami i ponad pół miliardem streamów na całym świecie - Smash Into Pieces stał się jednym z najszybciej zdobywającym popularność skandynawskim zespołem rockowym.  

 

Wszystko zaczęło się w 2009 roku, kiedy to bardzo różne, ale wyjątkowe osobowości odnalazły się po raz pierwszy. Benjamin "Banjo" Jennebo (gitara): Urodzony, by zabawiać innych. Per Bergquist (gitara): Mastermind z fetyszem do szczegółów. Chris Adam Hedman Sörbye (wokal): Człowiek z tytanowymi strunami głosowymi. APOC (perkusja): Posiadający umiejętności superbohatera, DJ-a i perkusisty w połączeniu, jest liderem Smash! Te 4 wyjątkowe postacie razem tworzą SmashSound, który najlepiej można opisać jako mieszankę surowego rocka, electro i popu. Nazwijmy to Electro Rock!  

 

W 2020 roku Smash wydał ważny album koncepcyjny, początek historii, która jest najlepiej opisana poprzez serię teledysków, które ujawnią świat, cyfrowy świat - świat Arcadii! W 2021 roku Smash Into Pieces wydali swój szósty studyjny album A New Horizon i wraz z nim zamknęli historię Arcadii. Najnowszy album Disconnect oznacza początek nowej ery!