Fastnews
Koncertowisko!
Boston Manor, Warszawa 2024-06-26

Boston Manor

ŚR. 26 CZE 2024

Hydrozagadka | Warsaw

 

OGLĄDAJ Z LIVE NATION Boston Manor "Halo" (Official Music Video)

WIECEJ INFORMACJI

BOSTON MANOR wydał nowy singiel "Container"! To pierwszy w 2024 roku materiał zespołu, który powraca pełen pasji i ambicji. "Container" jest bogaty w głębię i groove, oferując pierwszą podpowiedź, gdzie zabierze nas ich brzmienie: od równoległych wszechświatów po rozwój osobisty, od żywych pejzaży sennych po surowy smutek. Wokalista Henry Cox mówi: ""Container" bada ideę drugiej szansy, panikę, która pojawia się, gdy wiesz, że musisz zmienić swój świat, zanim będzie za późno i zostaniesz pochłonięty i utracony na zawsze. Chodzi o stagnację życia, która skrada się do ciebie i o to, jak może to doprowadzić do zmiany". 

 

Zmiana to kolor, który Boston Manor doskonale rozumie, a "Container" jest pierwszym krokiem ku odważnej i inspirującej podróży. 

 

Współpracując z długoletnim producentem Larrym Hibbittem i inżynierem Alexem O'Donovanem, zespół przeniósł nagrywanie z Londynu na bardziej zielone tereny rodzimych hrabstw. "Ponieważ Larry mieszka teraz na wsi, środowisko i doświadczenie podczas nagrywania było zupełnie inne" - wspomina gitarzysta Mike Cunniff. W "Container" jest jasność, która sprawia wrażenie celowego odwrócenia się od mroku [album z 2022 roku "Datura"].

 

Jako zespół znany z wykorzystywania swojej muzyki do szerszych wypowiedzi na tematy społeczne, "Container" jest spojrzeniem do wewnątrz tworzącej się wspólnoty poprzez moc kompozycji. Cox podsumowuje: "Myślę, że naprawdę ważne jest napisanie czegoś, w czym ludzie mogą się zanurzyć i znaleźć ukojenie".