Fastnews
Koncertowisko!
Max & Iggor Cavalera, Gdańsk, Wrocław, Poznań 2024-06-22

Max & Iggor Cavalera

OGLĄDAJ Z LIVE NATION CAVALERA - Troops Of Doom Re-Recorded (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

Prawie cztery dekady po rozpoczęciu ich wspaniałej kariery, bracia Cavalera nagrali ponownie swoje debiutanckie albumy, od których wszystko się zaczęło - „MORBID VISIONS & BESTIAL DEVASTATION”. Gdy thrashers z Brazylii wracają do agresywnego, pierwotnego dzieciństwa, staje się oczywiste, że więź między Maxem - na gitarze i wokalu, a Iggorem - na perkusji, zostały wzmocnione od czasu ich pierwszych nagrań, połączenie tak piorunujące, że tylko ta dwójka mogła stworzyć coś takiego. Braciom na scenie towarzyszyć będzie Igor Amadeus Cavalera („HEALING MAGIC”, „GO AHEAD AND DIE”) na basie i Travis Stone („PIG”, „DESTROYER”, „DESOLUS”) na gitarze prowadzącej. Pozostając wiernym surowej, nieharmonijnej energii wczesnych dni, utwory są dostarczane słuchaczowi jak potężna seria ciosów, autentycznie przypominając chaotyczne występy na żywo z lat osiemdziesiątych, gdy Max lamentuje w „Morbid Visions”, a Iggor uderza przez „Troops of Doom”. Kwartet uchwycił cmentarną esencję tych albumów ze świeżym wiatrem, pokazując od początku do końca, że „MORBID VISIONS & BESTIAL DEVASTATION” po raz kolejny obudzi zmarłych z ich krypt.

 

BESTIAL DEVASTATION singiel – „To klasyczne nagranie zostało ze smakiem odnowione przez Maxa i Iggora Cavalery. „BESTIAL DEVASTATION” to ekstremalny metal z Trzeciego Świata spuszczony ze smyczy na cały świat!"

 

MORBID VISIONS singiel – „Cały gniew i moc brazylijskiego metalu ożywają w tytułowym „MORBID VISIONS”. Tak samo surowy i przerażający jak w 1986 roku””

 

TROOPS OF DOOM – „„TROOPS OF DOOM” wyróżnia się spośród reszty albumu ze względu na swoje złowrogie riffy, szaloną perkusję i nawiedzone krzyki. Przybyły wojska!”