Login:
Hasło:
Rejestracja Przypomnienie hasła
| 15.06 |
Foo Fighters | PGE Narodowy, Warszawa |
| 24.06 |
Sting 3.0 | Opera Leśna, Sopot |
| 28.06 |
Cavalera - CHAOS A.D. | Klub Progresja, Warszawa |
| 30.06 |
The Warning | Klub Progresja, Warszawa |
| 17.11 |
Korn | Tauron Arena, Kraków |
| 29.01 |
Five Finger Death Punch | Atlas Arena, Łódź |
| 18.11 |
Placebo | Atlas Arena, Łódź |
| 13.11 |
Mammoth | Klub Progresja, Warszawa |
| 20.10 |
Europe | COS Torwar, Warszawa |
| 12.10 |
I Prevail | Klub Stodoła, Warszawa |
| 26.08 |
Airbourne | Klub Studio, Kraków |
| 28.07 |
Judas Priest | COS Torwar, Warszawa |
| 18.07 |
Marilyn Manson | Atlas Arena, Łódź |
| 18.07 |
System of a Down + Queen of the Stone Age, Acid Bath | PGE Narodowy, Warszawa |
| 16.07 |
Lenny Kravitz | Ergo Arena, Sopot |
| 12.07 |
Rise Against | Letnia Scena Progresji, Warszawa |
| 30.06 |
One Republic | Tauron Arena, Kraków |
Macy Gray o Metallice
dodane 09.04.2012 17:42:32 przez: Rafałwyświetleń: 4090
Sporą furorę zrobił ostatnio cover Nothing Else Matters w wykonaniu Macy Gray. W wywiadzie dla theboombox.com piosenkarka zdradza, że jest fanką Metalliki:
Cover Metalliki, dla przykładu, nie jest czymś, co prawdopodobnie ludzie by zaakceptowali. W którym momencie pomyślałaś : 'Tak, wykonam cover ballady Metalliki z wczesnych lat 90'?
Prawdę mówiąc zawsze kochałem słowa do tego utworu. To tak świetny tekst, ma świetne przesłanie i prawdę mówiąc nie było trudno wyciągnąć z niego cały metal. Tak naprawdę to była jedna z łatwiejszych rzeczy. Ale wiesz, od zawsze pamiętam ten utwór. Znam wiele utworów Metalliki, a ten był po prostu jednym z tych, które wiedziałam, że mogłabym wykonać.
Więc jesteś fanką Metalliki?
Właściwie to tak. Nie jest to szalone? Wszyscy zawsze patrzą na mnie z ukosa jak tylko to mówię, ale lubię Metallikę.
Przy okazji, parę słów z recenzji jej ostatniego albumu, Covered, napisana przez dziennikarza dodgeglobe.com:
”Gray wykonała 'Nothing Else Matters', świetny, ale i łagodny kawałek Metalliki, i zrobiła to bezkompromisowo dla tożsamości utworu. Zasługuje za to na pochwałę. Jestem pewny, że nie było to łatwe, ale poszło jej dobrze.”
Rafał
Overkill.pl
Waszym zdaniem
komentarzy: 15
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
OVERKILL.pl © 2000 - 2026
|