Fastnews
Overkill.pl na Myspace
MySpace - serwis społeczności internetowej założony w 2003 roku, będący na 6 miejscu wśród najbardziej popularnych stron WWW w Internecie. Serwis ten oferuje między innymi blogi, konta e-mailowe czy możliwość tworzenia własnych galerii zdjęć. Jak podają twórcy tego portalu, konta założyło ponad 100 milionów osób z całego świata. Od pewnego czasu portal ten zaangażował się w promowanie muzyki i filmu. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Dzięki MySpace Music nieznane, garażowe zespoły, które się zarejestrowały na portalu, zaczęły wypływać i zyskiwać popularność, wydawać płyty, zaś "weterani" zyskiwać nowych fanów. Dziś ciężko znaleźć zespół, który nie ma tam profilu. Niektóre komunikują się i korespondują z fanami tylko tam, ignorując "zwykłe" strony www. Organizacje muzyczne, takie jak radiostacje, fora internetowe, również zaczęły się promować na MySpace Music, ignorując zupełnie dedykowane serwisy, takie jak purevolume, którego liczba odwiedzin to niewielki procent w porównaniu do statytyk omawianego konkurenta

Overkill.pl nie przespał owej małej rewolucji muzyczno-internetowej. Zapraszamy Was na:

www.myspace.com/overkillpl


Będziemy tam umieszczać najciekawsze foty i pliki wideo związane z naszą działalnością, informować na bieżąco o naszych poczynaniach i planach a także pomagać naszym przyjaciołom w promowaniu siebie.

Chcielibyśmy również, by nasz "majspejs" był dziełem zarówno naszym, jak i Waszym, więc jeśli masz jakiś pomysł, sugestie, fajne materiały, zdjęcia, związane z Overkillem - nie zwlekaj, podsyłaj! Poprzez MySpace lub, jeśli nie masz tam konta, na adres amat3ur@overkill.pl. Ciekawe propozycje na pewno wykorzystamy!
Dział redaguje: Wojo
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak