W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Bilety Enhanced Experiences - jak zwiększyć koncertowe doznania z Metallicą?
dodane 20.09.2023 14:09:59 przez: Marios
wyświetleń: 4013
Po dziewięciu weekendach trasa M72 ma przerwę. Ostatnie jak dotąd koncerty - w Phoenix - zostały rozłożone w czasie niedyspozycją Jamesa. I to właśnie z występów na State Farm Stadium Brett Soboleski przygotował wideorelację z obu koncertów Metalliki. Wartością dodaną owego nagrania jest fakt, że wszystko, co widzimy na ekranie, to zasługa biletu Nothing Else Matters Enhanced Experience, czyli "biletu zwiększającego doznania". Pakiety Enhanced Experience nie są jedynymi wejściówkami typu VIP na bieżącą trasę zespołu.Już trasa WorldWired Tour, gdy Metallica promowała album Hardwired... To Self-Destruct, szeroko oferowała fanom przeróżne biletowe pakiety zwiększające koncertowe doznania. Podobnie jest na trwającej właśnie serii koncertów. Czy to Europejczycy, czy Amerykanie mają tak wiele możliwości, by oglądać Metallicę na żywo, że przeciętny słuchacz chcący uczestniczyć w koncercie Metalliki może po prostu pogubić się w różnorodności wejściówek i ... cen za te wejściówki. Na YouTube pojawiła się relacja fanów posiadających bilety z pakietu Nothing Else Matters Enhanced Experience. Widzimy, że oprócz miejscówek w sektorze SnakePit posiadacze takiego biletu mogą spotkać się w wąskim gronie z dwoma członkami Metalliki, pstryknąć fotki i dodatkowo zrobić sobie rundkę po objazdowym muzeum Metalliki. A to nie wszystkie korzyści płynące z tego rodzaju podwyższonego standardu uczestnictwa w koncercie trasy M72. Nothing Else Matters Enhanced Experience jest jednak najdroższym "normalnym" biletem wstępu na oba weekendowe występu zespołu.

Takich rozszerzonych pakietów organizator koncertów przygotował kilka: Seek & Destroy Reserved Package, Frantic Early-Entry GA Package, One Enhanced Experience Moth Into Flame Snake Pit Experience, a także widoczny na nagraniu Nothing Else Matters Snake Pit Experience. Może być jeszcze coś bardziej ekstra, jeśli chodzi o dostarczanie emocji na koncercie Metalliki? "Kurwa, oczywiście, że tak" - cytując Boxdela :) I tym czymś na obecnej trasie koncertowej wydaje się być platforma Lux Æterna - więcej o bilecie na tę platformę tutaj. Szczegóły wszystkich wymienionych tutaj sześciu pakietów do wglądu tutaj. Kompletni maniacy, którzy nie wyobrażają sobie opuszczania koncertów Metalliki, również mają coś dla siebie. Dla takich fanów organizatorzy przygotowali bilety nazwane I Disappear, dzięki którym można zaliczyć dowolną liczbę koncertów zarówno trwającej sekcji w USA, jak i przyszłorocznych występów w Europie. Wszelkie szczegóły do wglądu tutaj.

Rodzima strona z biletami na lipcowe występy Metalliki w Warszawie także oferuje część w/w pakietów. o ile wybierając bilet dwudniowy musimy zadowolić się jedynie opcją Moth Into Flame Snake Pit Experience, tak w przypadku pojedynczych wejściówek wybór jest dużo szerszy:

Wszystkie konfiguracje biletów na lipcowe koncerty Metalliki w stolicy do kupienia na oficjalnych stronach organizatora tutaj.


Live Nation.pl
Ticketmaster.pl
Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak