W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Blackened American Whiskey eksportowana na rynek australijski
dodane 23.02.2021 13:44:28 przez: Marios
wyświetleń: 1766
Może to jeszcze nie światowa ekspansja, ale na pewno krok w dobrym kierunku. Metallica rozszerza rynek dostępności Blackened American Whiskey o Australię. Fani z kraju kangurów dostali wypust o numerze 109.


Mimo, że nadal Blackened nie jest dostępna we wszystkich stanach USA, to przyszedł czas na pierwszy rynek zbytu poza granicami. Whiskey Metalliki dostępna jest dla Australijczyków dzięki witrynie groglords.com.

Pierwotnie whiskey została wprowadzona na rynek w 2018 roku. Jeszcze przed pierwszym wypustem (o numerze 81) pierwotny gorzelnik w ekipie Sweet Amber Distilling Company - Dave Pickerell - stworzył dwa premierowe wypusty alkoholu - jeden dojrzewał klasycznie, natomiast drugi został poddany procesowi wzmacniania dźwiękiem. Procedura ta została przez Metallicę opatentowana pod nazwą Black Noise. Próbki obu partii wysłano do laboratorium, a wyniki były obiecujące: Kiedy Dave dostał raporty z laboratorium, zauważalna była niewiarygodna różnica, jaką procedura Black Noise rzeczywiście spowodowała w whiskey. Każdy z dziewięciu testowanych profili smakowych został ulepszony dzięki Black Noise - mówił Rob Dietrich, obecny mistrz destylacji w produkcji Blackened American Whiskey.

I chociaż w Black Noise muzyka odtwarzana jest za pomocą niesłyszalnej dla ludzkiego ucha niskiej częstotliwości, to każda dotychczas wyprodukowana partia alkoholu leżakowała przy konkretnej playliście z utworami Metalliki. Każdą playlistę można odsłuchać tutaj. Zestaw utworów partii 109 przygotował Rob Trujillo.

Marios
Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
NIKT
23.02.2021 17:52:05
O  IP: 0.0.0.83
Coś mi się zdaje, że do nas dotrze dopiero "wypust" 666, a pasowała by mi taka flaszka w kolekcji.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak