W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Blackened American Whiskey - limitowany box już w przedsprzedarzy!
dodane 07.06.2020 12:19:08 przez: Marios
wyświetleń: 2562
Od połowy maja br. można zaopatrzyć się Blackened, która zapakowana jest w wypasiony box. Największą niespodzianką zestawu (oprócz oczywiście butelki whiskey) są dwie płyty winylowe. Pokaźnych rozmiarów całość można zamawiać w przedsprzedaży.
Gdy fani, którzy zapisali w tym roku do Winylowego Klubu Metalliki, oczekują pierwszej przesyłki z siedmiocalowym singlem, gdy wszyscy czekamy na wydanie S&M2, to Metallica zaskakuje po raz kolejny... i dorzuca dwa picture dyski do limitowanej edycji boxu Blackened. Trzeba przyznać, że całość wydana jest z niemałym rozmachem. Po raz pierwszy w historii miłośnicy whiskey i fani Metalliki mogą stać się posiadaczami limitowanej edycji Blackened, która upamiętnia setną transzę produkcji trunku.

Box załadowany jest pod korek kolekcjonerskimi przedmiotami, w tym - dwoma płytami winylowymi, na których repertuar składa się setlista utworów Metalliki wykorzystana przy produkcji partii nr 100. Szczegóły wytwarzania Blackened American Whiskey ujawnił w ubiegłym roku nadworny mistrz destylacji - Rob Dietrich - w rozmowie dla portalu wine-searcher. Kolejną ciekawostką jest pierwszy numer magazynu Blackened, który nie będzie dostępny nigdzie indziej. Czy będzie tych magazynów więcej i gdzie będą się ewentualnie ukazywać, pozostaje na razie tajemnicą.

The BATCH 100 BOX SET to idealna rzecz kolekcjonerskiej wartości lub znakomity prezent dla zagorzałych fanów Metalliki i miłośników whiskey.

W zestawie znajdują się dwa limitowane dwunastocalowe picture dyski, które zawierają playlistę przeznaczoną do dźwiękowego ulepszenia trunku za pomocą technologii Black Noise. Utwory wybrał Rob Dietrich przy współudziale Larsa Ulricha. Ta eklektyczna mieszanka hitów i rzadkich numerów Metalliki nie została nigdy wydana na winylu w takiej postaci, dzięki czemu box jest zestawem obowiązkowym dla zagorzałych fanów i kolekcjonerów.

Kiedy patrzę na zestaw utworów, które wybrał Rob, uwielbiam tę różnorodność, uwielbiam to, że zagłębił się w nasz katalog nieco bardziej i wyszperał dwa utwory live z trasy Damaged Justice. Świetnie, że reprezentowane są tu zarówno czasy Binge & Purge, jak i Through the Never. Tafił się nawet fragment z albumu Helping Hands, więc Rob nie siedzi w tej robocie na pół etatu! - powiedział Lars Ulrich.

Box można zamawiać tylko internetowo i tylko z dwóch sklepów znajdujących się na terenie USA:Spirited Gifts


Cask CartelMarios
Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
siara
08.06.2020 19:22:05
O  IP: 0.0.0.185
W Polsce ostatnio odrzucili ustawę umożliwiającą zakup trunków przez internet.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak