Login:
Hasło:
Rejestracja Przypomnienie hasła
| 15.06 |
Foo Fighters | PGE Narodowy, Warszawa |
| 24.06 |
Sting 3.0 | Opera Leśna, Sopot |
| 28.06 |
Cavalera - CHAOS A.D. | Klub Progresja, Warszawa |
| 30.06 |
The Warning | Klub Progresja, Warszawa |
| 17.11 |
Korn | Tauron Arena, Kraków |
| 29.01 |
Five Finger Death Punch | Atlas Arena, Łódź |
| 18.11 |
Placebo | Atlas Arena, Łódź |
| 13.11 |
Mammoth | Klub Progresja, Warszawa |
| 20.10 |
Europe | COS Torwar, Warszawa |
| 12.10 |
I Prevail | Klub Stodoła, Warszawa |
| 26.08 |
Airbourne | Klub Studio, Kraków |
| 28.07 |
Judas Priest | COS Torwar, Warszawa |
| 18.07 |
Marilyn Manson | Atlas Arena, Łódź |
| 18.07 |
System of a Down + Queen of the Stone Age, Acid Bath | PGE Narodowy, Warszawa |
| 16.07 |
Lenny Kravitz | Ergo Arena, Sopot |
| 12.07 |
Rise Against | Letnia Scena Progresji, Warszawa |
| 30.06 |
One Republic | Tauron Arena, Kraków |
Covery Metalliki 2/2013
dodane 03.02.2013 20:00:39 przez: Rafałwyświetleń: 6143
Kilka coverów na koniec tygodnia:
Cadaver - Wherever I May Roam
Paula Fernandes - Nothing Else Matters
Guillaume Bastiani – Welcome Home (Sanitarium)
Metalachi - Master of Puppets, Nothing Else Matters, Enter Sandman
Way Past Curfew - Fade to Black
Way Past Curfew - Enter Sandman
Bryan Rason - Nothing Else Matters
Overkill.pl
Waszym zdaniem
komentarzy: 13
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. tragedia 26.12.2013 11:45:06
tragedia, jak mozna tak spierdzielic fade to black
|
Skrzypce... Kocham... mój ideał - Paganini z Metallica...
| |
|
Ouija
Hehehehheheh dobry filmik :).
|
obejrzałem Sanitarium, bo sam od niedawna rozwalam ostatnią solówkę. Całkiem przyjazna do grania. Jedno mnie denerwuje - clean, dist, clean, dist... i w kółko xD muszę brata prosić żeby przełączał na piecu. A do Francuza kieruję nasze zwykłe polskie http://www.youtube.com/watch?v=gb9WLZ_vr2s
dawidolo: dobrze to jest zagrane a wokal bardzo dobrze :) podoba mi się Pokaż podgląd
| Superfuzz 04.02.2013 15:26:43
Imię "Guillaume" to chyba jednak jest francuskie ;)
| |
|
Mam pewne wątpliwości co do umiejętności gry tego włocha (?) od Sanitarium ;)
|
Gość W Sanitarium chyba gitary nie miał nastrojonej. Way Past Curfew wymiata !.
| |
|
A gdzie świeżutki cover Nothing Else Matters w wykonaniu pani Edytki Górniak? :D
|
Sanitarium chyba nie do końca wyszło! No i mógł chociaż gitarę nastroić!
| |
|
OVERKILL.pl © 2000 - 2026
|