W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Metallica Live
dodane 01.01.2004 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 940
<center> METALLICA LIVE
</center>

Powyższa witryna to kolejna podstrona Metallica.com. Czym ona jest ?? Otóz mamy możliwość zamówienia bootlegu tuz po koncercie - wraz z dołączona okładką do wydrukowania.
Niestety nie jest to operacja darmowa. Pliki możemy ściągnąć w dwóch cenach i formatach:


około 10$ za format .mp3
około 13$ za format .flac

Cena będzie uzależniona od liczby wielkości koncertu - klikajać na dany koncert przenosimy się do specjalnej podstrony dotyczącej gigu. Zapisany koncert biedzie można pobrać maksymalnie do 5 dni po jego zakończeniu, każdy zostanie powiadomiony drogą mailowa o dostępności zamówionego bootlegu. Opcjonalnie można zamówić okładkę. Po rozpoczęciu ściągania użytkownik będzie miał 48 godzin na jego zakończenie. Jak na razie można składać zamówienia na 34 koncerty aktualnie grane w USA (1 i 2 część trasy) , o koncertach europejskich na razie nie ma ani słowa.

Odpowiedź na większość pytań znajdziecie klikając na FAQ

Poniżej wypowiedź Larsa:
"To kolejny krok, który rozpoczęliśmy w 1991 roku, kiedy to po raz pierwszy zaimplementowaliśmy "Taper Section"na naszych koncertach, gdzie nasi fani mogli pozostawiać sprzęt nagrywający w celu zachowaniu gigu, a następnie zabrać do domu swój własny bootleg z koncertu, w którym właśnie uczestniczyli. Teraz technologia pozwala naszym fanom otrzymać nagranie najwyższej jakości, bez konieczności trzymania mikrofonu powietrzu w czasie koncertu."

Cóż, pojawią się głosy o kolejnej próbie zarobku na fanach. Według mnie, gdyby te bootlegi były darmowe, to przede wszystkim nie dałoby się ich ściągnąć - liczba odwołań do każdego koncertu byłaby naprawdę spora, druga rzecz to ograniczenie atrakcyjności - kto będzie chciał zamówić zamówi, kto nie ma na to pieniędzy dostanie to w inny sposób, ale będzie musiał poszperać w sieci. Pozostaje mieć nadzieję, że strony nie czeka los zapomnienia, jaki spotkał Metallica Vault.


Dyskusja na temat Metallica Live odbywa się na forum w dziale Live Metallica - czyli jak miec bootleg tuz po koncercie

Jak pewnie niektórzy z nas wiedza w 1991 roku Metallica wydał Black Album. W 2003 raper JAY-Z również wydał Black Album. Pod poniższym linkiem możecie ściągnąć coś, co prawdopodobnie jest zapowiedź najnowszego albumu DJ Spooky - JAY-Z vs. METALLICA (7 MB) .


ToMek 'Cause We're Metallica
AeroMet

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak