W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Nora Felder nominowana do Emmy za kierownictwo muzyczne czwartego sezonu Stranger Things
dodane 17.08.2023 22:15:09 przez: Marios
wyświetleń: 1684
Kierowniczka muzyczna Nora Felder została nominowana do nagrody Akademii Telewizyjnej Emmy 2023 za kierownictwo muzyczne przy czwartym sezonie serialu Stranger Things. Felder zwyciężyła w tej samej kategorii w ubiegłym roku również za muzyczne przygotowanie owej bijącej rekordy popularności Netflixowej produkcji.


Na razie głosowanie otwarte jest dla członków Akademii tutaj. Pani kierownik nominowana jest do Emmy po raz piąty w karierze. Wygrała raz - w ubiegłym roku. Poza tym może się pochwalić dwoma nominacjami do Grammy, a to dlatego, że karierę Nora Felder zaczynała w branży muzycznej nad projektami dla takich artystów, jak: Paul Simon, Sinead O'Connor, Cyndi Lauper, Joan Jett, Malcolm McLaren, czy Iggy Pop. Przenosząc się z Nowego Jorku do Los Angeles, Felder została zatrudniona przy pierwszym filmie: Romy i Michelle na zjeździe absolwentów.

W przygotowaniu serialowej wersji utworu Master of Puppets maczał palce Tye Trujillo, dogrywając ścieżki gitary do telewizyjnej odsłony hitu Metalliki. Na ścieżce dźwiękowej czwartego sezonu Stranger Things, zarówno w serwisach strimingowych, jak i na fizycznych nośnikach wylądowała niestety/stety tylko ta albumowa, znana od 37 lat wersja utworu.

Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak