W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Overkill.pl w akcji MONTH OF GIVING fundacji All Within My Hands - KONIEC ROZGRYWKI
dodane 01.05.2021 14:48:15 przez: Marios
wyświetleń: 10034
Hej Overkille!

Zapewne wielu za Was doskonale wie jak skończył się Month of Giving 2021 :) Ja ze swojej strony jeszcze raz bardzo chciałbym podziękować wszystkim którzy wzięli udział w tym szaleństwie.


Zabawa jednak polegać będzie na tym, że rywalizować w szczytnym celu będą ze sobą oficjalne Chaptery Metalliki.Nie trudno się domyślić, że nasz oficjalny chapter OVERKILL.PL został zgłoszony i od 3 maja zaczynamy pomagać przez cały miesiąc w szczytnym celu, jednocześnie zyskując możliwość wygrania fajnych nagród związanych z fundacją i zespołem.
Nie mamy możliwości przekrzykiwać się śpiewem podczas koncertów, ale mamy możliwość wesprzeć wspaniałą inicjatywę, przy okazji dobrze się bawić, zostawiając w rywalizacji inne fankluby za sobą. Taki jest plan!


Co do kwestii formalnych, wszystkie dokładne informacje, gdzie wpłacać, w jaki sposób, pojawią się 3 maja, kiedy zabawa ruszy oficjalnie. Na pewno poinformujemy o tym na stronie i portalach społecznościowych. Na naszym fanpage'u, oraz grupie „Rok bez koncertu Metalliki rokiem straconym” już mamy odpowiednie zdjęcie w tle, które sugerujemy udostępniać u siebie i znajomych, a po ruszeniu machiny nie bać się udostępniać selfie z wpłatami, ponieważ Wasza kreatywność może zostać nagrodzona przez tajnych agentów z fundacji, którzy nie kryją się z tym, że będą sobie zwiedzać wirtualny świat w poszukiwaniu kreatywnych darczyńców i nagradzanie ich :)


To tak słowem wstępu, natomiast co do reszty, prosimy oczekiwać konkretnych informacji 3 maja! My, jako zespół Overkill.pl wierzymy w to mocno, że zmieciemy konkurencję w pył, bo satysfakcja z wygrania takiej konkurencji, to prawdziwy zaszczyt i radość. Czekamy więc na 3 maja, rozbijamy skarbonki z kasą na koncerty, które się nie odbyły i jedziemy z tematem!


---
Czas na bitwę oficjalnych chapterów fanklubu Metalliki!

W związku z Waszym zaangażowaniem w pomoc dla All Within My Hands Foundation chcemy rozlosować nagrody z logo Overkill.pl wśród darczyńców. Prosimy o przesyłanie screenów wpłat na adres laborek@gmail.com Po zakończeniu akcji nagrody zostaną wylosowane, a zwycięzcy poinformowani.

I nie zapominamy, że walczymy drużynowo i przy przelewie koniecznie zaznaczamy OVERKILL.PL !Wchodzimy na stronę AWMH, wybieramy z dostępnej listy nasz fanklub, wpłacamy, robimy screena i ślemy fotkę na podanego wyżej maila.


Metallica aktualizuje: Zbiórka funduszy pod nazwą Month Of Giving dobiegła końca. W tej chwili podliczamy wpłaty ze wszystkich platform. Po zakończeniu ostatecznych podliczeń tabela z wynikami wróci na swoje miejsce. Zwycięzców ogłosimy w najbliższy piątek – 4 czerwca. (…)Do rozdania są dwie identyczne nagrody - jedna dla chapteru, który zebrał największą sumę darowizn; druga - dla losowo wybranego lokalnego fanklubu Metalliki, który wziął udział w akcji.
Creep The Brightest
Overkill.pl

Waszym zdaniem
komentarzy: 6
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
No Leaf Clover
28.05.2021 13:59:55
O  IP: 0.0.0.83
To Life is to DFW zyskało sporą przewagę

Kochani, nie tracimy zapału i wpłacamy. Wspólnymi siłami mamy naprawdę dużą szansę na pierwsze miejsce (chociaż drugie miejsce w stosunku naszej złotówki do dolara takim jaki mamy to i tak szok ;) )
Marios
16.05.2021 12:53:09
O  IP: 0.0.0.89
A pair of two (2) tickets to an upcoming Metallica show of the
winners choice when touring resumes.


Do wyboru, jak tylko jakaś trasa będzie.
Gregfield
15.05.2021 16:23:16
O  IP: 0.0.0.185
Dla ścisłości - chodzi o najbliższy koncert Metalliki w Polsce czy o jakikolwiek najbliższy i trza będzie zapierdalać do Stanów? xD
Marios
12.05.2021 00:03:56
O  IP: 0.0.0.89
Się dzieje :)
Sosik
05.05.2021 01:05:57
O  IP: 0.0.0.31
Kryzys Panie oj kryzys! No ale cóż robić - czyn społeczny to czyn społeczny. Bo jak to mówią: Jak ktoś komuś coś, to choć niewiele, ale zawsze :)
Gregfield
03.05.2021 20:54:56
O  IP: 0.0.0.185
Poszło. Jedziemy z k...onkurentami. :)
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak