W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Po premierze dokumentu "Metallica: Some Kind of Monster"
dodane 01.01.2004 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 968
Premierę dokumentu "Metallica: Some kind Of Monster"(Więcej o tym wydarzeniu piszemy tutaj lub na oficjalne stronie dokumentu) mamy już za sobą. Obecny był na niej redaktor So What - Steffan Chirazi - możemy się więc spodziewać kilku fotek i obszernej relacji w kolejnym magazynie. Jak wiemy Metalliki zabrakło na tym wydarzeniu, aczkolwiek obecne były rodziny muzyków.
Według plotek, przed drugim pokazem z widzami via łącza satelitarne mają połączyć się prosto z Australli Czterej Jeźdźcy. Ot krótka relacja Steffana z premiery:

Jest 12:30 - spałem niecałe 3 godziny od 5:00 a wczoraj spałem 5 godzin. Wczorajsza premiera "Metallica: Some Kind Of Monster" była wyprzedana do ostatniego biletu. Świetnie odebrana, entuzjastycznie oklaskiwana, minimum bullshitu, miłe towarzystwo na koktajlach po zakończeniu projekcji i ogólnie niezwykły entuzjazm odnośnie tego projektu. Joe Berlinger i Bruce Sinofsky byli dumnymi ojcami sukcesu, ich cały sztab wspólnie z nimi cieszył się owocem ich pracy.... a co do filmu:
Położyłem się o 4:00 aby o 7:00 móc zdążyć na kolejną emisję. Wypunktuje najlepsze momenty w filmie według mnie: <lu>
Lars i Torben - absolutnie cudowne
James and Cali - surowe, uczciwe, i bardzo ludzkie uczucia Jamesa
Kirk obdarty ze swego ego [Kirk in the car 'egoless'] - wspaniała migawka człowieka i jego natury
Robert przy wchodzeniu - już wiesz dlaczego jest tym właściwym
Lars i Dave Mustaine - enormous [olbrzymi] in so many ways, moving
Phil, Lars, Kirk and Bob - prawdziwie mocna rzecz, gdy widzimy Boba udzielającego się w doskonaleniu "Frantica" - pokaz jego wielkiego wkładu
James rozmawiający z Bobem - na zakończenie nagrywania St. Anger - bardzo emocjonalne
Ostatnie 5 minut - wielkie słodzenie już zresztą wielkiego, drogiego i w zupełności satysfakcjonującego ciasta.
</lu>
Jest tu znacznie więcej [ciekawych momentów] Ale po kilkukrotnym oglądnięciu filmu to co mogę powiedzieć to to, że jest to generalnie film o ludziach, o wzajemnych związkach, o przyjaźni, cieple, barierach, walkach, tolerancji, głębokości, pracy, poparciach wzajemnych i wszystkich tych rzeczach. Im więcej razy oglądasz tym więcej znajdujesz.
Uciekam wyspać się przed wieczorną konferencją
SteffanPlotki sie potwierdziły i Metallica wzięła udział w wywiadzie via łącza satelitarne - najbardziej miłą była wypowiedź pewnego dziennikarskiego małżeństwa - po oglądnieciu filmu nigdy już nie każą ich synowi ściszać głos gdy leci Metallica :) James uznał, że to jedne z pierwszych z osób, które przełamują "bridge the generations"

Dyskusja dotycząca powyższej informacji odbywa się również na forum: <a class="link" href=http://metallica.isp.net.pl/forum/viewtopic.php?t=997> ::: Dokument o Metallice w kinach na początku 2004 roku :::</a>

Pod tymi linkami znajdują sie kolejne recenzje dokumentu: <a class="link" href=http://www.moviemartyr.com/2004/metallica.htm> Movie Martyr </a> , <a class="link" href=http://www.filmthreat.com/Reviews.asp?Id=5436>Film Threat </a>.


Włochy - A Summer Day In Hell Festival 29 czerwca w Padvie (bilety po 40e) - ten termin został już oficjalnie potwierdzony przez Metallikę . Nieoficjalnie mówi się o dołączeniu także Turcji do wiosenno-letniej trasy po Europie.Nawiązując do wspominanego już przez nas debiutu Larsa i Jamesa w kreskówce (czytaj tutaj ) premiera telewizyjna będzie miała miejsce dziś w nocy naszego czasu, a o godz. 17:30 czasu ET/PT na Disney Channel. Będzie to pierwszy odcinek cotygodniowej serii animowanych historyjek o Davie "Barbarzyńcu". Premiery kolejnych zawsze w piątki o 17:30 na. Oprócz Metalliki w dzisiejszym odcinku głosu użyczyli Joan i Melissa Rivers. Jak doskonale pamiętamy James i Lars przemawiają ustami smoków.


W nawiązaniu do wyboru gitarzysty roku, którym magazyn Guitar World okrzyknął Kirka Hammetta, opublikowana została lista 100 najlepszych gitarzystó świata. Jak czytamy, redaktorzy największej gazety muzycznej dla gitarzystów nie kierowali się szybkością, ale dla tych, którzy swoją grą rozsadzają wszystko wokół:

"To nie jest lista tych, którzy potrafią zagrać najszybciej, znajwiększym wyczuciem, uczuciem czyteż techniką (mimo tego, że wielu gitarzystów z tej listy ma wszelkie uwarunkowania ku temu). To raczej wyróżnienie dla tych wielkich, którzy tną metal i wyrzucają z siebie stalowe ostrza brzytwy [shit iron and piss stainless steel razor blades] za każdym razem gdy podłączą swój sprzęt do wzmacniaczy"

Pierwsza dziesiątka:

01. Tony Iommi (BLACK SABBATH)
02. Kirk Hammett & James Hetfield (METALLICA)
03. Angus & Malcolm Young (AC/DC)
04. Randy Rhoads (OZZY OSBOURNE)
05. Eddie Van Halen (VAN HALEN)
06. Jimmy Page (LED ZEPPELIN)
07. Dimebag Darrell (PANTERA, DAMAGEPLAN)
08. Zakk Wylde (OZZY OSBOURNE, BLACK LABEL SOCIETY)
09. Adam Jones (TOOL)
10. Kerry King & Jeff Hanneman (SLAYER)
Pełną listę znajdziecie tutaj .


<center> ToMek 'Cause We're Metallica
AeroMet </cenDisney Channel.
ter>

Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak