W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Say Your Prayers, Little One: The String Quartet Tribute To Metallica
dodane 01.01.2004 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 1177
Światło dzienne ujrzał nowy Tribute to Metallika - tym razem utwory zespołu przerobił smyczkowy kwartet "The Angry String Orchestra". Płyta nosi tytuł "Say Your Prayers, Little One: The String Quartet Tribute To Metallica" i ukazała się 6 stycznia dzięki wytwórni Vitamin Records.

Trzydiesto-sekundowe fragmenty wszystkich utworów z setlisty można przesłuchać klikając na poniższe linki:
Setlista:


1. Enter Sandman
2. Ride The Lightning
3. One
4. Master Of Puppets
5. The Unforgiven
6. Wherever I May Roam
7. Through The Never
8. And Justice For All
9. Hero Of The Day
10. Fade To Black
11. Nothing Else Matters

Dyskusja dotycząca coverów Metalliki odbywa się na forum: <a class="link" href=http://metallica.isp.net.pl/forum/viewtopic.php?t=1387&highlight=covery> ::: Metallica - covery :::</a>Poniżej zamieszczam kilka informacji dotyczących byłych lub przyszłych koncertów w ramach Madly In Anger With You Tour:
<lu>
Członek tureckiego chaptera OrionTurk - Nadir Dinar rozmawiał w czasie noworocznego koncertu w Las Vegas z ochroniarzem Kirka - Tomem. O tym, że Metallika zamierza dołączyć Turcję do wiosenno - letnich koncertów w Europie informowaliśmy już wcześniej. Tim poinformował Nadira również o tym, że Metallika traci zbyt dużo pieniędzy na odbywającą się właśnie trasę. Dodając do tego fakt, że wybór supportów nie zależy od zespołu a jedynie od ich firmy fonograficznej Metallika postanowiła nie organizować tej trasy po raz drugi.
Co to może oznaczać? Po zakończeniu niezaanonsowanych jeszcze wakacyjnych koncertów w USA Metallika uda się na urlop, po którym na nowo wejdzie do studia. Kwestia pieniędzy - faktem jest, że koncerty są dochodowe, ale jak widać biurokracja związana z funkcjonowaniem całej machiny jest spora.
</lu>
<lu>
Los Angeles, The Forum - 6 marca - to kolejna data i miejsce koncertu zespołu w USA. Tym samym liczba koncertów zagranych w Ameryce w marcu wzrosła do 18.
</lu>


<lu>
Jak wszyscy wiemy 31 maja Metallika zagra na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Kto przed nią? Ciągle nie ma oficjalnej wiadomości (nieoficjalnie mówi się o Slipknocie). Odkrywane są natomiast karty dotyczące tego, kto zagra przed zespołem na dwóch największych festiwalach tego wycinka trasy:
Rock In Rio - Lizbona - 29-30 maj, 4-6 czerwiec - METALLICA, SEPULTURA, SLIPKNOT, GUNS N' ROSES(prawie pewne), BRITNEY SPEARS.
Download - Glasgow - 2-3 czerwiec - METALLICA, MACHINE HEAD, LINKIN PARK, SLIPKNOT, KORN, AUDIOSLAVE
</lu><lu>
Australijski Channel V będzie retransmitował koncert Metalliki z 23 stycznia na swoim kanale. Emisja przewidziana jest na 7 i 8 lutego, koncert poprzedzony będzie wywiadem z muzykami.
Pod następującymi linkami możecie znaleźć fotki i relacje z koncertów granych obecnie w Australii: Fair Fax Photos (należy szukać hasła: Metallika) , News Photos (należy szukać hasła: Metallika) , Channel V , Daily Telegrach , Entertainment News
</lu><lu>
23 stycznia na koncercie W Sydney niespodziewanie zagrał Fear Factory - oto kilka słów od wokalisty - Burtona C. Bell dotyczących występu Metalliki:

"Wszedłem od frontu, aby przyjrzeć się koncertowi Metalliki. Geniuszem Metalliki jest to, że wiedzą jak współpracować z potężnym tłumem. Grali same klasyki. IT'S A LONG WAY TO THE TOP IF YOU WANNA ROCK AND ROLL , jak można zacytować za najbardziej znanym bandem z Australli. Byłem w środku fanów, w tłumie 40 tysięcy ludzi, Wszyscy śpiewali każdą z piosenek. Surrealistyczny i czysty geniusz. DAMN! . Ci popieprzeńcy [fuckers] odstawili świetny gig. Zagrali również "Fade To Black" mój ulubiony kawałek Metalliki. Tłum śpiewał każdy z ich numerów i wydzierał się kiedy tylko nie śpiewał. Niech mnie piekło pochłonie, musze przestać kochać muzykę graną na żywo, bo w przeciwnym wypadku zginę."
</lu>

<lu>
Metallica będzie gościem programu muzycznego Rage wyświetlanego w telewizji ABC jeszcze przed zakończeniem tournee (1 luty). Data emisji nie jest jeszcze znana.
</lu>

<lu>

Pod poniższym linkiem możecie obejrzeć video podsumowujące występy zespołu w Japonii: MTV Korea . </lu>


Dyskusja dotycząca coverów Metalliki odbywa się na forum: <a class="link" href=http://metallica.isp.net.pl/forum/viewtopic.php?t=1065> ::: Madly In Anger With You Tour:::</a>

ToMek 'Cause We're Metallica
AeroMet


Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak