Fastnews
Koncertowisko!
Black Foxxes, Warszawa 2024-02-15

Black Foxxes

CZW. 15 LUT 2024

VooDoo | Warsaw

 

OGLĄDAJ Z LIVE NATION : Black Foxxes - Whatever Lets You Cope

Podczas pracy nad trzema albumami, lider BLACK FOXXES, Mark Holley, zbudował swój zespół jako silną i kreatywną grupę, tworząc wyjątkowe miejsce w rock'n'rollowym świecie, wspierane przez fanów oraz media.

Z singlami i teledyskami, takimi jak: "Husk", "I'm Not Well", "JOY" czy "Manic In Me", do którego klip został nakręcony na Islandii, będącej kluczowym źródłem inspiracji dla drugiego albumu, stawało się coraz bardziej jasne, że Holley jest artystą mającym wiele do powiedzenia w szczególny sposób docierając do myśli, uczuć i lęków.

Teraz, wraz z nadchodzącym 4. albumem, pochodzący z Somerset wokalista, autor tekstów i gitarzysta wraz z perkusistą Finnem McCleanem oraz basistą Jackiem Barrettem dołożyli jeszcze więcej wysiłku, by połączyć muzykę i osobiste przesłanie w spójną całość.

Od samego początku celem zespołu było utrzymanie dobrego instynktu, muzycznej integralności i chemii między muzykami. Starali się działać bez odgadywania rynku i bez próby powstrzymywania lub edytowania muzycznego przepływu - przepływu, który obejmuje syntezatory, zniekształcone wokale oraz dźwięki inspirowane alternatywną kulturą DIY w Bristolu, wraz z szerszym zakresem tematów lirycznych.