Fastnews
Koncertowisko!
PVRIS, Warszawa 2024-04-27

PVRIS

SOB. 27 KWI 2024

Klub Proxima | Warsaw

 

OGLĄDAJ Z LIVE NATION PVRIS - You and I (Official Music Video)

 

Od dekady producentka, piosenkarka, autorka tekstów, reżyserka i multiinstrumentalistka - Lyndsey Gunnulfsen, nadal przeciera szlaki w ramach swojego projektu PVRIS. Od czasu wydania uznanego przez krytyków debiutanckiego albumu "White Noise" w 2014 roku, Gunnulfsen szybko zawojowała największe współczesne sceny, od Coachelli, przez Reading And Leeds, po Lollapaloozę. PVRIS wystąpiła w roli supportu przed największymi gwiazdami rocka, takimi jak: Fall Out Boy, Muse, 30 Seconds To Mars czy Paramore. 

 

Współpracując z różnymi artystami, w tym z 070 Shake, Raye i Mike Shinoda, Lyndsey jest oddana swemu wciąż rozwijającemu się zaangażowaniu do podejmowania kreatywnego i gatunkowego ryzyka. Czwarty album studyjny PVRIS - "EVERGREEN", pojawił się w 2023 roku, zdobywając ogromną popularność na całym świecie oraz zajmując najwyższe miejsce na oficjalnej liście Official Rock & Metal w Wielkiej Brytanii.  

 

"Moim zadaniem jako artysty nie jest zaspokajanie pewnych trendów lub nostalgii ludzi. Muszę podążać za tym, do czego czuję się zobligowana i dokładać wszelkich starań, aby odkryć w tym wszystkim prawdę oraz przesłania, którymi będę mogła się podzielić. Muszę zawsze podejmować ryzyko zmian i ufać, że każdy etap istnienia mojej muzyki będzie rezonował z tymi, dla których jest ona przeznaczona".