W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Elton John w podcaście Rocket Hour: Właśnie zrobiłem coś z Metallicą
dodane 29.03.2021 12:42:10 przez: Marios
wyświetleń: 3091
Rąbka tajemnicy brytyjski zasłużony muzyk niestety nie uchylił. Wiadomo tyle, że John w czasie pandemii zrealizował tajny projekt u boku Metalliki.
Brytyjski Metal Hammer informuje:

Prowadząc autorski podcast na platformie Apple Music, sir Elton zakomunikował: Właśnie zrobiłem coś z Metallicą w tym czasie zawieszenia. Nie robiłem nic z myślą o swoim zespole, ale zrobiłem świetne rzeczy z innymi.

Chociaż nie powiedział o jaki projekt chodzi, to po ostatnich informacjach, które pojawiły się w przestrzeni publicznej śmiało można połączyć dostępne kropki: swego czasu Miley Cyrus nieśmiało napomknęła o albumie z kowerami Metalliki, następnie doszły słuchy o współpracy Miley i Eltona przy kowerze Nothing Else Matters. Cyrus powiedziała, że utwór będzie częścią krążka z interpretacjami utworów Metalliki. Oprócz Eltona Johna w nagraniach pojawią się jeszcze Chad Smith – pałker Red Hot Chili Peppers oraz wiolonczelista Yo-Yo Ma.

Jestem bardzo podekscytowana tą współpracą – powiedziała Miley Cyrus. Całość wyprodukował Andrew Watt (gitarzysta i producent najnowszej, jak i przyszłej płyty Ozzy’ego Osbourne’a, który do nagrań dla Księcia Ciemności zaprosił Roba Trujillo) – tzn., wiesz, mając Eltona Johna, Metallicę i mnie. Uwielbiam, gdy składniki nie do końca do siebie pasują, wiesz? Bo wydaje się, że jest to mikstura, której nie da się sporządzić. Ale wystarczy mieć kogoś, kto o tym nie wie; kogoś tak dzikiego jak Watt, który przyjdzie i podejmie ryzyko.
Marios
Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 3
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
swirkh
29.03.2021 17:54:02
O  IP: 0.0.0.62
Tylko Elton wyraźnie powiedział, że zrobił coś z Metalliką, a nie że zrobił coś z Miley Cyrus. Chyba, że się zwyczajnie przejęzyczył ?

Związek tego newsa z jej albumem jakoś mi się nie klei. Dlaczego Metallica, miałaby się pojawić na albumie innego artysty z coverami... Metalliki ?

Oczywiście Elton najpewniej zgodnie z zapowiedziami zagra na tym albumie, ale jeśli chodzi o powyższy news, to myślę że może chodzić o jeszcze jakiś inny projekt.
Marios
29.03.2021 17:23:29
O  IP: 0.0.0.77
Tylko, że wersję NEM z Wyprawy do dżungli zaaranżował już James Newton Howard i ma to być "mroczniejsza wersja instrumentalna".

https://www.overkill.pl/Metallica-zmieni-aranzacje-Nothing-Else-Matters-dla-Disneya,8513.html

A tu jest mowa o gotowym już kowerze, który znajdzie się na płycie Miley i być może Metallica rzeczywiście coś od siebie dołoży.
swirkh
29.03.2021 16:15:24
O  IP: 0.0.0.62
Krążą domysły, że może chodzić o nową wersję NEM do filmu Disneya: https://www.kerrang.com/the-news/metallica-are-reworking-nothing-else-matters-for-new-disney-movie-jungle-cruise/
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak