W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Metallica Black Box, czyli osobista kolekcja, która ma ujrzeć światło dzienne
dodane 28.11.2021 22:27:41 przez: No Leaf Clover
wyświetleń: 2400
16 listopada Metallica zamieściła na swojej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych informacje o pojawieniu się pod ich szyldem nowego projektu pt."Metallica Black Box". Koncepcją tego programu jest wystawa mająca obejmować zbierane przez ostatnie 40 lat pamiątki, fotografie, szkice, ubrania i materiały filmowe prosto z ich osobistych kolekcji.
Metallica w swoim wpisie przekazuje: "Mieliśmy niesamowite szczęście podróżować do wszystkich zakątków planety, spotykać tak wielu niesamowitych ludzi i robić rzeczy, o których kiedyś tylko marzyliśmy. A kiedy mija już 40 lat, udaje się zebrać kilka rzeczy! Po drodze nasza czwórka dorobiła się wielu pamiątek, zdjęć, ubrań, szkiców i wielu innych rzeczy, chowając te przedmioty na strychach, w garażach i magazynach."

"Debiutując wraz z wystawą The Black Album oferujemy głębokie zanurzenie się w każdej części naszej kariery, od wczesnych dni garażowych z lat 80 po dzień dzisiejszy ... i nie tylko."

"Po latach prac, teraz oficjalnie „rozpakowujemy” nasze kolekcje i wyciągamy nasze ulubione, najbardziej znaczące i osobiste artefakty"

Wystawa ma obejmować pokazy zarówno wirtualne, jak i rzeczywiste – w tym cotygodniowe transmisje na żywo. "W nadchodzących tygodniach, miesiącach i latach The Black Box będzie zapuszczał się coraz głębiej w dźwięki, wizualizacje, instrumenty, kulturę i nie tylko."
Więcej szczegółów dotyczących Metallica Black Box możecie dowiedzieć się TUTAJ

No Leaf Clover
Overkill.plWaszym zdaniem
komentarzy: 4
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Ulfield
02.12.2021 18:23:58
O  IP: 0.0.0.176
Wydaje mi się, że gdyby mieli jakieś rarytasy z lat 80. to by je wydali jako bonusy na remasterach "deluxe". Kawałki demo albo live nie są tak interesujące jak odrzuty z sesji w studio. Poza tym, Mustaine i Newsted już dawno by sypnęli w jakimś wywiadzie, że są tego typu nieznane utwory.

No Leaf Clover
01.12.2021 00:46:38
O  IP: 0.0.0.178
Nie mniej jednak, w przypadku tej wystawy o utworach nie było mowy, więc nie nastawiam się na to, ale przyznaje, że byłoby to baaaardzo ciekawe. Myślę, że jakby chcieli publikować niewydaną muzykę to zrobiliby z tego wielkie halo.

No ale pozostaje jeszcze taka kwestia, że w sumie takie odsiewanie pomysłów to może faktycznie później robili, bo widzę, że piszesz NIKT o niewydanych rzeczach z lat 80' ... to w sumie nie wiadomo czy coś takiego mają. Z lat współczesnych to pewnie mają tego masę, z Loadów, Reloadów też, nie wspominając już o materiałach z Presidio ;)
No Leaf Clover
01.12.2021 00:06:04
O  IP: 0.0.0.178
Oczywiście, że mają niewydane utwory, sami kiedyś nawet o tym mówili, że robią jakieś głosowania co ma znaleźć się na płycie
NIKT
29.11.2021 17:12:02
O  IP: 0.0.0.83
Ciekawe co Robert posiada z wczesnych lat Metalliki na swoim strychu:D A tak poważnie, to najchętniej posłuchał bym pomysłów na utwory, które nie załapały się na żadną płytę. Chodzi mi oczywiście o jakieś rzeczy z lat '80 i czy faktycznie mają coś takiego..
OVERKILL.pl © 2000 - 2022
KOD: Marcin Nowak