W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Metallica zrobi Ci loda...
dodane 02.09.2023 12:12:32 przez: Marios
wyświetleń: 1226
...waniliowego w ciemnej, gorzkiej czekoladzie. Nie od dziś wiadomo, że z przeróżnej maści badań wynika, iż lody są aktualnie jedną z najdynamiczniej rozwijających się kategorii w branży słodyczy. Metallica połączyła siły z amerykańską firmą Enlightened, która specjalizuje się w produkcji lodów o obniżonej zawartości cukru.


Metallica informuje:

Przedstawiamy współpracę na linii Enlightened x All Within My Hands. Stworzyliśmy jedynego w swoim rodzaju waniliowego loda w kształcie gitary! Gitary nie byle jakiej, bo Truckster Jamesa Hetfielda. Do współpracy zaprosiliśmy nawet naszych przyjaciół z ESP Guitars, by mieć pewność, że kształt loda pozostanie wierny kształtowi tej gitary. Oficjalna premiera lodów nastąpi 6 września, ale jeśli wybieracie się na koncerty Metalliki do Phenix, to radzimy bacznie rozglądać się po stadionie State Farm. Jest to produkt liczbowo ograniczony, więc jak tylko pojawi się w Twoim sklepie, nie wahaj się i kup pudełko!

Część dochodu ze sprzedaży pomoże w sfinansowaniu naszej misji pomocy bankom żywności.


Oto kremowo-waniliowe lody, oblane pyszną, ciemną czekoladą i dodatkową porcją rock'and'rolla. Główne cechy produktu: obniżona zawartość cukru, bezglutenowe, koszerne. Jako, że firma Enlightened nawiązała współpracę z fundacją Metalliki - All Within My Hands, postanowili odwdzięczyć się wyprodukowaniem pierwszego loda w kształcie gitary! Smakołyków tych szukajcie w Sprouts Farmers Market, Wegmans, ShopRite, HEB, Weis Markets, Safeway, Foodtown... Będą tam dostępne przez ograniczony czas.W ramach współpracy także z ESP Guitars, producent tych lodów - firma Enlightened organizuje loterię, w której do wygrania jest czarna gitara ESP LTD AWMH z autografami wszystkich członków Metalliki! Aby wziąć udział w loterii, należy odwiedzić tę stronę i postępować zgodnie z instrukcjami.

Po raz pierwszy o lodach wspomniała szefowa fundacji AWMH, Renée Richardson w piątym odcinku cotygodniowej audycji Spotify - The Metallica Report (od 8:30):


Marios
Overkill.pl


Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak