Login:
Hasło:
Rejestracja Przypomnienie hasła
| 15.06 |
Foo Fighters | PGE Narodowy, Warszawa |
| 24.06 |
Sting 3.0 | Opera Leśna, Sopot |
| 28.06 |
Cavalera - CHAOS A.D. | Klub Progresja, Warszawa |
| 30.06 |
The Warning | Klub Progresja, Warszawa |
| 17.11 |
Korn | Tauron Arena, Kraków |
| 29.01 |
Five Finger Death Punch | Atlas Arena, Łódź |
| 18.11 |
Placebo | Atlas Arena, Łódź |
| 13.11 |
Mammoth | Klub Progresja, Warszawa |
| 20.10 |
Europe | COS Torwar, Warszawa |
| 12.10 |
I Prevail | Klub Stodoła, Warszawa |
| 26.08 |
Airbourne | Klub Studio, Kraków |
| 28.07 |
Judas Priest | COS Torwar, Warszawa |
| 18.07 |
Marilyn Manson | Atlas Arena, Łódź |
| 18.07 |
System of a Down + Queen of the Stone Age, Acid Bath | PGE Narodowy, Warszawa |
| 16.07 |
Lenny Kravitz | Ergo Arena, Sopot |
| 12.07 |
Rise Against | Letnia Scena Progresji, Warszawa |
| 30.06 |
One Republic | Tauron Arena, Kraków |
Dave Mustaine o wyrzuceniu z Metalliki
dodane 16.10.2016 01:13:24 przez: Rafałwyświetleń: 4630
Dave Mustaine powiedział magazynowi Team Rock, że jego odejście z Metalliki było zasłużone:
"Z perspektywy czasu, myślę sobie: jeśli masz w zespole kolesia, który po alkoholu zachowuje się agresywnie, który właściwie jest pijany 24 na dobę, to przebywanie z nim cały czas nie wpłynie dobrze na zespół. Na ich miejscu zrobiłbym to samo. Miałem poważny problem z alkoholem, który kosztował mnie pracę i dwóch bliskich przyjaciół. Tak naprawdę nie miałem planu b. Od zawsze chciałem być muzykiem, który będzie odnosił sukcesy, nie chciałem pozwolić by to marzenie umarło. Wiedziałem, że to co zrobiliśmy z Metalliką było zupełnie nowe i inspirujące. Utrzymywałem się sam odkąd miałem 15 lat. Każdy dzień wyglądał na zasadzie - wstać i wziąć gitarę, żeby zarobić cokolwiek na życie. Tak wyglądało moje życie. Mieć prawdziwą pracę grając muzykę... Kiedy wydawało się, że to nigdy nie nastąpi, powstał Megadeth - dlatego, że potrafiłem sobie poradzić i przetrwać odkąd byłem dzieckiem i kiedy moi rodzice się rozwiedli."
Overkill.pl
Waszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nooooo.... Rudasek nareszcie mówi rozsądnie! :)))
Dokładnie tak było! Poradził sobie bez Metalliki i założył fantastyczny zespół. Szkoda tylko, że tak późno to wszystko zrozumiał. :)
|
OVERKILL.pl © 2000 - 2026
|