W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
VIDEO Whiplash (State Farm Stadium, Phoenix, Arizona - 9 września 2023)
dodane 25.09.2023 21:33:51 przez: Marios
wyświetleń: 1376
Przed nami ostatnie wideo z ostatniego jak dotąd koncertu serii No Repeat Weekend. Powodem tego sporego zamieszania w kalendarzu była zdrowotna niedyspozycja Jamesa podczas pierwszego występu (1 września br). Przeprowadzone na frontmanie Metalliki badanie dało wynik pozytywny i Hetfield potrzebował kilku dni wytchnienia, by dojść do pełnej dyspozycji.


Przełożony o tydzień drugi występ dla fanów w Phoenix dał sygnał fanom Metalliki z całego świata, że Papa Het odzyskał wigor. A panowie zaczęli sobotni koncert ma maksa energetycznie od zagrania Whiplash, dając tym samym publiczności do zrozumienia, że z Jamesem wszystko w porządku i po dłuższej przerwie na dzień dobry poradzi sobie nawet z tak szybkim utworem.

Przerwa w trasie nadal trwa. Przerywnikiem w dłuższym odpoczynku będzie występ zespołu podczas festiwalu Power Trip 8 października. W tym roku czekają nas już tylko dwa listopadowe weekendy z Metallicą w ramach trasy M72: kapela wróci z początkiem miesiąca - najpierw wybiorą się do St. Louis, a następnie do Detroit. Później kolejne ładowanie akumulatorów aż do maja 2024; a następnie... Na powrót Europa! Monachium, Helsinki, Kopenhaga, Warszawa...


Overkill.plWaszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2023
KOD: Marcin Nowak