W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
W telegraficznym skrócie 3/2005
dodane 06.02.2005 00:00:00 przez: Overkill.pl
wyświetleń: 1211
Launch Radio Networks zamieściło kolejną wypowiedź Jamesa, tym razem dotyczącą nowego albumu. Zespół ma wejść do studia jeszcze w tym roku:


"Być może [wydamy kawałki z sesji St.Anger], ale zależy to od tego, co przygotujemy z Robertem. Chcemy iść naprzód, tamte rzeczy powinniśmy zostawić takimi jakimi są, zrobić odskocznię od St. Anger. Najważniejsze jest kroczenie naprzód z Robertem."Lars Ulrich przebywa obecnie w Nowym Jorku, wraz z Connie Nielsen oraz jej piętnastoletnim synem Sebastianem. Jak możemy przeczytać w New York Daily News, Connie jest zaangażowana w akcję pomocy dla rodzin młodych kobiet zmarłych na zawał serca. Jej brat opiekuje się pięciorgiem osieroconych dzieci w Minneapolis.
1 lutego Lars, Connie oraz Sebastian obecni byli na Hans Christian Andersen Bicentennial Gala Dinner odbywajcej się w Public Library w Nowym Jorku. Fotki znajdują się tutaj i tutaj .


Poniżej znajduje się wypowiedź Jasona P.C. - basisty australijskiej kapeli Blood Duster . W styczniu zeszłego roku podczas trasy Metalliki po Australii gitarzysta jego zespołu miał okazję zagrać w tenisa stołowego z Larsem:

"[Podczas Big Day Out Festiwal] Nasz gitarzysta przegrał z Larsem w ping ponga... Nie wiem czy mogę powiedzieć, że była tam rodzinna atmosfera, ale na pewno było sporo zabawy i każdy chciał się z kimś zmierzyć. Metallica chciała wymienić się z nami koszulkami, James chciał taką z napisem 'Cunt', ponieważ jego żona nienawidzi tego słowa, i miało to być zabawne, ale mieliśmy wszystkie wyprzedane."
Na pierwszym singlu (płycie CD) zespołu Adema - "Tornado" - pochodzącego z płyty "Planets" zawarty będzie bonus - cover Metalliki - "The Thing That Should Not Be". Singiel ukaże się 21 marca tylko w Wielkiej Brytanii, natomiast płyta 5 kwietnia.


ToMek 'Cause We're Metallica
AeroMet


Waszym zdaniem
komentarzy: 0
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Nikt nie skomentował newsa.
OVERKILL.pl © 2000 - 2024
KOD: Marcin Nowak